Łęczna powalczy z chrzanem na rondach? [Zdjęcia]

Od kilku lat kierowcy przejeżdżający przez miasto mogli zauważyć, że w trosce o amatorów „kiszeniaków” łęczyńska władza umożliwiła hodowlę chrzanu wprost na miejskich rondach(LINK).
Wygląda na to, że wielokrotne apele mieszkańców osiągnęły w tym roku pozytywny skutek. Otóż na łęczyńskich rondach pojawiły się ekipy, które próbowały doprowadzić te miejsca do właściwego stanu.
Dzięki uprzejmości czytelnika wąsatego bloga, możecie zobaczyć jak wyglądały prace:

I kolejny raz sprawdza się teoria, mówiąca o tym, że w Łęcznej da się wszystko załatwić, trzeba to tylko odpowiednio nagłośnić.

A teraz kilka przykładów jak może/powinno wyglądać rondo w mieście i miasteczku:

Da się? Za kilka tygodni sprawdzimy efekty pracy konserwatorów zieleni.

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

4 komentarze do artykułu "Łęczna powalczy z chrzanem na rondach? [Zdjęcia]"

 1. casablanca pisze:

  Ale chrzan i trawa pod tą włókniná się kisi i gnije. Ja się pytam?! Gdzie ogórki? Zapomnieli dodać? A propo sadzenia drzew w mieście. Pięknie usychają. Ktoś w um nie wie że po posadzeniu trzeba pielęgnować i podlewać czasem. Czekam na ogórki z ronda.

  • rolnik pisze:

   wcale nie kiśnie podniósł te materace wysoko i dalej rośnie, żenuaaa !!! barany bez szkoły rosnie pod tym materacem rosnie !!!

 2. Newage pisze:

  Ale chrzan jest bardzo zdrowy. Bartol znowu sie czepiasz. Niech cba sie wybierze na jana pawla tam rosnie sporo maku ;)))

 3. Ferdynand K pisze:

  Łęczyńskie ronda okryte czarną matą, nie trzeba będzie już ich pielęgnować – chrzan przykryty.
  Nasadzili tez nowych krzewów, które wcześniej tez były, ale kosami spalinowymi przycinali nie patrząc przy koszeniu i iglaki usychały, teraz już nie trzeba będzie kamiennych rond okresowo kosić.
  Ratuszowe chłopy pomyśleli. 😉

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes