Łęczyńska Energetyka planuje rekompensatę za awarię. Na ile możemy liczyć? [Audio]

Naturalnym jest, że w wypadku awarii sieci wodociągowych, podobnych do tej, która wydarzyła się z końcem listopada 2015, operator infrastruktury wypłaca rekompensatę użytkownikom. Tak też stanie się i tym razem.
Na ile możemy liczyć?
Podczas dzisiejszej sesji, radny Fijałkowski zapytał o to burmistrza (a zarazem członka rady nadzorczej Łęczyńskiej Energetyki).

Pytanie nie było przypadkowe. Jak informują mieszkańcy(czytelnicy wąsatego bloga), spółdzielnie nabrały w tej sprawie wody w usta. Podają jedynie, że „jakaś” bonifikata będzie ale w sprawie jej wartości panuje tajemnicze milczenie lub niedopowiedzenia.

Tym razem przy odpowiedzi włodarz był wspomagany przez prezesa spółdzielni Skarbek Grażynę Bondyrę. Jak bardzo „fachowo” wypadli, posłuchacie poniżej:

Ot łęczyński chór niemocy!

To doprawdy zadziwiające, że włodarz zasiadający w radzie nadzorczej Łęczyńskiej Energetyki nie jest ciekawy na jakie bonifikaty mogą liczyć mieszkańcy miasta, którym zarządza.
Zamiast konkretnie odpowiedzieć na pytanie, próbuje zmienić kierunek dyskusji i sprowadzić ją na kwestie kompetencji. Nikt jednak nie wymagał od „naszego” Orła, żeby tą bonifikatę obliczał, a jedynie podał jej wartość dla gminy lub miasta.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że Kosiarski zasiada w radzie nadzorczej Łęczyńskiej Energetyki od 2001 r. W 2014 roku otrzymał z tego tytułu ponad 42 000 PLN (w 2013 było to również ponad 42 000 PLN).

W końcu nie od dzisiaj wiemy, że „problemy mieszkańców, to problemy mieszkańców” 🙂

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

6 komentarzy do artykułu "Łęczyńska Energetyka planuje rekompensatę za awarię. Na ile możemy liczyć? [Audio]"

 1. def pisze:

  u nas już przyszła bonifikata bezpośrednio z Łęczyńskiej Energetyki – mamy z nia bezpośrednio podpisaną umowę. Raptem 14 zł wyszło, do tego obliczenia, na których jak wiadomo niewielu się zna. Na wiele nie liczcie 🙁

 2. Lulu pisze:

  Tak tak, bonifikaty.. Sranie w banie, rozliczenie za 3 miesiące przyszło z nie dopłata znaczną mimo niskiego zużycia wody.. Dziękuje za takie bonifikaty

  • maniek pisze:

   no właśnie o co chodzi z tymi rozliczeniami ja też mam ponad 4 metry więcej wody zużytej a moim zdaniem używamy wody tak samo jak wcześniej, coś tu śmierdzi!!

 3. ABC pisze:

  Dziwne, że spółdzielnie wiedzą, burmistrz nie wie ale nikt nie chce powiedzieć mieszkańcom. Czyżby to były grosze jakieś?

 4. ZuzaT pisze:

  Coś czuje, że mieszkańcy zobaczą tylko ochłapy z tej bonifikaty.

 5. Ferdynand K pisze:

  Wątpię, czy będzie jakaś bonifikata z tego tytułu, ale poczekajmy, bo spółdzielnie mieszkaniowe Skarbek 😉 a może i Batory a w szczególności ich rady nadzorcze będą walczyć za mieszkańców jak lwy. 😉

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes