Lepsza Łęczna poszukuje kandydatów do pracy w komisjach wyborczych

Wracając do sierpniowego wpisu dotyczącego pracy w komisjach wyborczych(LINK), dzisiaj więcej konkretów. Jak pewnie wiecie, na terenie gminy Łęczna powstanie 16 komisji obwodowych. W każdej takiej komisji powinien pracować przedstawiciel jednego z komitetów wyborczych biorących udział w wyborach. Lepsza Łęczna nie będzie obsadzała tych stanowisk urzędnikami i ich rodzinami. Stawiamy na Was, zwykłych mieszkańców naszego miasta. W celu zgłoszenia swojej kandydatury (do 26 września 2014) prześlijcie proszę na adres redakcja@lle24.pl, swoje imię, nazwisko, wiek, wykształcenie oraz numer telefonu kontaktowego. Jeśli preferujesz komisję przy konkretnej ulicy, również daj o tym znać w zgłoszeniu.

Stawki za pracę w komisji będą wyglądały następująco:
Przewodniczący komisji obwodowej 380 zł.
Zastępca przewodniczącego 330 zł,
Członek komisji – 300 zł.

Warto przypomnieć, że miejsc jest tylko 16 więc w wypadku większej ilości zgłoszeń, skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Wysyłając zgłoszenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w zakresie niezbędnym dla celów ewentualnego nawiązania współpracy.

Udostępnij ten wpis!

2 przemyślenia na temat „Lepsza Łęczna poszukuje kandydatów do pracy w komisjach wyborczych

  1. Cieszę się, że dużo osób chce pomóc KW Lepsza Łęczna, ale jeszcze ponoć jakieś losowanie gdzieś w urzędzie będzie.
    A to jak wiecie loteria.

  2. Na tą chwilę zgłoszeń jest grubo ponad setkę. Pamiętajcie proszę, że imię, nazwisko, wiek, wykształcenie i preferowany okręg to jedyne dane potrzebne do zgłoszenia 😉

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.