Lepsza Łęczna żąda wyjaśnień w sprawie czystości miasta! [Dokument]

Klub radnych Lepsza Łęczna zwrócił się do ratusza z prośbą aby plan najbliższej sesji rady miejskiej rozszerzyć o punkt: „Informacja burmistrza o stanie czystości i porządku w gminie Łęczna”. Dokument powstał po wielu sygnałach mieszkańców o koszmarnym stanie miejskiej zieleni. Zgodnie z przekazaną mi informacją, na wrześniowej sesji rady miejskiej odbędzie się debata na temat wywiązywania się z obowiązków referatu gospodarki komunalnej i ochrony środowiska prowadzonego obecnie przez Dariusza Pożaroszczyka.

Przy okazji wczorajszej sesji wyszło na jaw, że łęczyńska straż miejska przygotowała raport w którym znajdziemy informację ile czasu zajmuje łęczyńskim urzędasom doprowadzenie konkretnego miejsca do pożądanego stanu od momentu zgłoszenia. To bardzo ciekawa lektura i myślę, że niebawem będę ją mógł Wam przedstawić, uzupełniając dokument o własne obserwacje 🙂

PS. Z informacji naszego czytelnika zamieszczonej w dzisiejszym komentarzu wynika, że służby miejskie przystąpiły do oczyszczania chodnika na os. Pasternik. Efekty zobaczymy niebawem 🙂

PS2: Czytelniku, jeśli zaobserwowałeś w naszym mieście miejsca, które są ogólnie rzecz biorąc zaniedbane, zrób zdjęcie i wyślij je wraz z krótkim opisem na wąsatą skrzynkę redakcja@lle24.pl. Zostaną opublikowane i z pewnością zmotywują jakiegoś urzędasa do uniesienia czterech liter z fotela. Pamiętajcie, że to Wy ich utrzymujecie, więc nie pozwalajcie by Wasze pieniądze były marnowane!

Udostępnij ten wpis!

10 przemyślenia na temat „Lepsza Łęczna żąda wyjaśnień w sprawie czystości miasta! [Dokument]

 1. Patrząc co się dzieje na mieście Starostwo Powiatowe profilaktycznie wyciągnęło kosiarkę by podkosić swój teren wokół budynku.
  Co się dzieje ze wszyscy wzięli się raptem za robotę?
  Ps.
  Dziś jest sesja Rady Miejskiej Warszawy!
  Dowiadujemy się na żywo z TV o różnych ciekawych informacjach i przekrętach ludzi będących u władzy.
  Łęczna ma też ten sam problem, tylko nikt na razie się nie wychyla wszyscy wokół mówią, wiedzą, co się dzieje, ale nic nie robią.
  Czas uwolnić miasto od tych nierobów, pogonić i rozliczyć.
  Nawet sprzątać się nie nadają a co mówić robić inwestycję.
  Czas wasz się już kończy.

  1. Wiesz coś o zwrocie subwencji oświatowej albo o przekazaniu 500tys. przez szpital

   1. Wojewoda chyba unieważnił uchwałę rady powiatu w sprawie 500 tys zł od Szpitala.

     1. Niestety nie uzyskałem go. Musze przyznać, że zaniedbałem tą sprawę w czasie wakacji ale nie odpuszczę 🙂

 2. tytuł dla zdjęcia „wśród zieleni” 🙂 ale dziś ruszyła akcja pospolite koszenie tylko gdzie do tej pory byli ci wszyscy urzędnicy, tak na poważnie to takie obrazki można zobaczyć chyba już tylko na Ukrainie

 3. Bo jak jednemu czy drugiemu nie pokażesz palcem i nie ma nad sobą bata to dupy nie ruszy. Jak widać ktoś dupę ruszył.

 4. Bartol to Twój wielki sukces zapierdalają z koszeniem w całym mieście dzisiaj. Gdzie nie pójdę tam koszą.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.