Licytacje na rzecz Mai na facebooku! Dołącz i Ty!

Ponad 1550 osób pomaga Mai z Łęcznej na facebookowej grupie. Licytują zabawki, sprzęt AGD czy posiłki w łęczyńskich i lubelskich restauracjach. Wszystko z myślą o leczeniu małej Łęcznianki.
Jak informuje mama Mai, grupa powstała aby można na niej było licytować różne przedmioty bądź usługi. Wszystkie pieniądze tu zebrane przekazane zostaną na badania, leki i suplementy dla mojej córki.

LINK:
https://www.facebook.com/groups/134665403784087/

Majeczka ma 3 lata i zdiagnozowany autyzm dziecięcy oraz epilepsję. Leczenie biomedyczne przekracza nasze finansowe możliwości. Konsultacje lekarskie, suplementy i badania są bardzo kosztowne, tak samo jak utrzymanie diety. Dieta Mai oparta jest bowiem na ekologicznych produktach bez glutenu, nabiału i cukru. Jednorazowe wyjście do sklepu z eko żywnościa to wydatek 100, 200 zł. Każdego miesiąca wydatki na leczenie zaczynaja się od 3 tysięcy wzwyż i zależą od tego co aktualnie zaleci nam nasza pani doktor. Niby nie tak dużo, a jednak obok zwykłych kosztów życia codziennego ciężko jest takie pieniądze uzbierać z domowego budżetu czeroosobowej rodziny.
Każdy z nas ma w domu jakies niepotrzebne rzeczy. Jeśli ktos miałby ochotę przekazać coś od siebie na licytację to zapraszam serdecznie.

Zasady są proste. Licytujemy wg zasad określonych przez właściciela przedmiotu czy usługodawcę. Po wygranej licytacji wpłacamy pieniądze na konto:
Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”
Alior Bank S.A. 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
Tytułem: 30661 Smosarska Maja darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Po czym wysyłamy potwierdzenie przelewu do osoby wystawiajacej aukcję.
Z całego serca dziękuję wszystkim darczyńcom i licytującym.
http://dzieciom.pl/podopieczni/30661

Udostępnij ten wpis!