List intencyjny w sprawie elektrowni pod Łęczną

Dokument został podpisany wczoraj przez prezesów LW Bogdanka, oraz GDF Suez Energia Polska. Warto odnotować fakt, że podczas tego pozytywnego wydarzenia, zabrakło obecności burmistrza Łęcznej – Teodora Kosiarskiego. Inwestycja ma przecież powstać w najbliższym sąsiedztwie naszego miasta.

Zgodnie z podpisanym dokumentem, elektrownia miałaby zostać uruchomiona do 2020 roku i produkować energię dla całego regionu. Ostateczna decyzja w sprawie jej budowy zapadnie pod koniec 2014 roku. Pozostaje więc pytanie czy stanie się to przed czy po wyborach oraz kto zamierza ten fakt wykorzystać w kampanii.

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

3 komentarze do artykułu "List intencyjny w sprawie elektrowni pod Łęczną"

 1. Maryjan pisze:

  Może nikt już tego gospodarza nie chce zapraszać. Zaraz zaczął by im dyktować warunki, albo chciałby rządzić kto co i jak ma podpisywać.

 2. Marian pisze:

  Bartol przecież jeszcze niedawno pisałeś, że elektrowni nie będzie podobnie jak miasteczka rowerowego czy też boiska sportowego. No i znowu pomyłka… tak ból.

  • Bartol pisze:

   Doskonale wiem o czym pisałem, o braku aktywności burmistrza w tym temacie. Brak jego obecności jest bardzo wymowny.

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes