„Magnolia Residence” – co z tą nazwą?

Od wielu miesięcy słyszeliśmy o możliwości pojawienia się zupełnie nowych bloków w Łęcznej. Dzisiaj znamy już znacznie więcej „konkretów”. Prace budowlane ruszyły. To bardzo dobra wiadomość, zwłaszcza w mieście w którym „NIE DA SIĘ”. Jak poinformował kilka dni temu Dziennik Wschodni, firma JMZ Inwestycje z Lublina zaczyna budowę osiedla przy ul. W. Jawoszka w Łęcznej. Pierwsi lokatorzy mają się tam wprowadzić już w trzecim kwartale 2015 roku. O szczegółach poczytacie na stronie dewelopera (LINK).

Inwestycja nosi nazwę… uwaga „Magnolia Residence” 😉 O co chodzi z tą nazwą? Czy nie udało się znaleźć jakiegoś polskiego odpowiednika?
Na forum dziennika znalazłem ciekawy komentarz, mówiący, że „”Residence” w bloku kosztuje więcej od mieszkania w bloku.” I może coś w tym jest… Ceny metra kwadratowego będą zaczynały się od ok. 4200PLN.
A może zwyczajnie chodzi o to, aby o tej inwestycji się mówiło 😉
Jakie jest Wasze zdanie? Odpowiedzi wpisujcie w komentarzach.

Udostępnij ten wpis!

12 przemyślenia na temat „„Magnolia Residence” – co z tą nazwą?

 1. Tylko pytanie.Czy ktoś widział ,jak zrobiony jest zjazd do podziemnych miejsc parkingowych????Płaska kostka,brak zadaszenia nad wjazdem (patrz.zima).U nas w nowym bloku na szkolnej,musieliśmy się wykłócić żeby zrobili zadaszenie,i zmienili powierzchnię zjazdu z płaskiej jak lustro na taką z wypustkami antypoślizgowymi:)

 2. Co do nazwy to nie chcę się wypowiadać bo zawsze jednym będzie się podobała innym nie. Natomiast ciekawy jest fakt, że inwestycja ta nie jest nigdzie reklamowana przez dewelopera a ostatnio wszyscy o niej mówią i piszą w gazetach, forach internetowych. Deweloper musiał chyba zatrudnić dobrego specjalistę od PR-u. Nie dziwmy się natomiast, że jest tak duże zainteresowanie tą budową bo jest to w końcu jakaś alternatywa dla chcących kupić nowe mieszkanie w Łęcznej w stosunku do tego starego budownictwa pamiętającego niejednokrotnie czasy komuny.

 3. Nie rozumiem tego artykułu, skoro ludzi stać to chyba mają prawo wybierać sami, gdzie chcą mieszkać.Wystarczy poprzeglądać ceny mieszkań w łęczyńskich blokach,które są wygórowane, gdzie i tak wszystko nadaje się do remontu. Jeżeli kogoś stac to chyba ich wybór.

  1. Noooooo…bardzo „błyskotliwy” komentarz. Książkę do ręki a nie komputer. I uczyć się czytać ze zrozumieniem.

   1. Może Ty się ucz. Komentarz o książkach ze średniowiecza, bardzo „błyskotliwy”

 4. Nazwa to moim skromnym zdaniem to najmniejszy problem tego miasta:)

  Te 3 budynki nie powiem, bardzo fajnie wyglądają ale zobaczymy jak długo ;/

  Pozdrawiam ! 🙂

 5. w Łęcznej podobno jeleni nie brakuje…..na to chyba liczy deweloper i reszta chętnych na waszą kasę………….

 6. Ja bym to nazwał uwaga „Krzaczory Łęczyńskie” ale widocznie deweloper nie chciał robić przykrości rządzącym.
  Ps.
  Na pewno ceny mieszkań nie będą tam tanie, bo drogę dojazdową i oświetlenie terenu trzeba będzie wliczyć w m2. i wykonać z własnych środków.
  Nie liczcie na gminę 🙂

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.