Małżeństwo z Puchaczowa w teleturnieju „Postaw na milion” [Zdjęcia]

Już w najbliższą sobotę kolejny odcinek teleturnieju „Postaw na milion”. O wielkie pieniądze walczyć będą Joanna i Filip
z Puchaczowa. Czy uda im się odpowiedzieć na osiem konkursowych pytań? Czy wyjdą ze studia z nagrodą? Sprawdźcie to w sobotę o 19:05 w TVP2!

Joanna i Filip poznali się w Lublinie na jednej z dyskotek. Jak przyznają, była to miłość od pierwszego wejrzenia. Filip od razu postanowił przenieść się ze swojego rodzinnego miasta, Sopotu, do Lublina i zamieszkać z ukochaną. Rozpoczął wtedy studia w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji. Z kolei Asia studiowała na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej. Jako biolog i biotechnolog aktywnie uczestniczy teraz w życiu naukowym. Praca zdecydowanie jest jej największą pasją.
Filip, jako doradca finansowy, koncentruje się z kolei przede wszystkim na wspieraniu rolników i agrobiznesu. Para mieszka obecnie w rodzinnych stronach Asi, na wsi w Puchaczowie. Filipowi marzy się zwiedzić Japonię, z kolei Asia chciałaby zobaczyć Włochy. Liczą, że dzięki udziałowi w „Postaw na milion” uda im się zorganizować obie wycieczki.

Czy uczestnikom uda się zdobyć główną nagrodę? Czy zostaną milionerami? Dziewiąty odcinek XI edycji teleturnieju „Postaw na milion” już w najbliższą sobotę, 30 kwietnia, o godzinie 19:05 w TVP2.

Udostępnij ten wpis!