Mikołaje na motocyklach przywiozą chorym dzieciom prezenty!

W niedzielę, 10 grudnia odbędzie się doroczna akcja MotoMikołaje. Motocykliści w strojach Świętego Mikołaja przejadą paradnie do Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie, by przywieźć chorym dzieciom świąteczne podarunki. W Łęcznej zbiórkę zabawek, maskotek, słodyczy i innych rzeczy na prezenty dla dzieci prowadzi Stowarzyszenie Motocyklowe Monte Cassino Intermarium przy współpracy z jednym ze sponsorów akcji – łęczyńskim Pub Pizzeria MonDej. Osoby, które odczuwają potrzebę niesienia radości chorym dzieciom, mogą przekazać im prezenty w pizzerii MonDej przy ul. Szkolnej 8a (Plac Czerwonej Torebki).

Uwaga, łęcznianie! Jest dobry uczynek do zrobienia – dla dzieci przebywających w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym, Szpitalu Neuropsychiatrycznym, Domu Dziecka i Domu Samotnej Matki. Stowarzyszenie Motocyklowe Monte Cassino Intermarium wraz z dziewiącioma innymi grupami motocyklowymi i łęczyńskim Pub Pizzeria MonDej prowadzą doroczną akcję MotoMikołaje. Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia motocykliści tradycyjnie przygotowują dla chorych dzieci mikołajkowe prezenty oraz wiele innych atrakcji w postaci różnych zabaw. Zbiórka słodyczy, maskotek, zabawek i innych rzeczy na świąteczne podarunki dla dzieci prowadzona jest w Łęcznej do końca listopada, w Pub Pizzeria MonDej przy ul. Szkolnej 8a (Plac Czerwonej Torebki). W pizzerii Moniki i Andrzeja Sztochelów, którzy wsparli akcję finansowo, umieszczony został specjalny pojemnik na podarunki dla dzieci.

Prezenty zebrane od życzliwych ludzi oraz zakupione za pieniądze przekazane przez sponsorów trafią do chorych dzieci w niedzielę, 10 grudnia. Motocykliści przebrani w stroje Świętego Mikołaja zawiozą je paradnie do małych pacjentów różnych placówek w Lublinie. Tam też przeprowadzą wraz z zaproszonymi gośćmi występy artystyczne, gry i zabawy dla dzieci. I oczywiście wręczą dzieciom paczki świąteczne.

Udostępnij ten wpis!

2 przemyślenia na temat „Mikołaje na motocyklach przywiozą chorym dzieciom prezenty!

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.