Miss Dziura 2013 w Łęcznej ;)

Mimo, że wiosna nie chce przyjść, a zima odejść, mamy już za sobą większe roztopy, które doskonale demaskują pozimowy stan publicznych ulic oraz dróg w Łęcznej i powiecie. Niemal na każdym kilometrze i kroku, kierowcy i piesi napotykają na różnej wielkości wyrwy w jezdni. Niektóre z nich są tak duże, że praktycznie droga na tym odcinku winna być wyłączona z ruchu. Wczoraj otrzymaliśmy informację o gigantycznej dziurze na Starym Mieście.
Niektóre z nich są zalane wodą, a więc nie odsłoniły jeszcze w 100% swojej „urody”. Niestety, ale naszych drogowców nie stać nawet na ogrodzenie i postawienie znaku ostrzegawczego do czasu naprawy tej dziury.

Nawet średnio wytrawny obserwator zauważa, że dziury mają różny kształt, głębokość, rozmiar i trudno przed nimi się nie zatrzymać, o ile w ogóle je zauważymy. Mamy z tej okazji bojowe zadanie dla Was! 😉 Zróbcie fotki najbardziej okazałych dziur w pobliżu Waszego miejsca zamieszkania, mogą być także te, w które wpadliście. Oprócz samego zdjęcia prześlijcie nam informację o miejscowości (numer drogi), nazwie ulicy oraz jej przybliżonym rozmiarze. Zdjęcia wysyłacie na adres: redakcja@lle24.pl.

Wszystkie zdjęcia będziemy publikować na tym blogu, w specjalnie stworzonej galerii dostępnej z górnego menu (Szukajcie czerwieni 😉 ). Zatem aparaty i komórki w dłoń i do dzieła! Liczymy na to, że zasypiecie naszą skrzynkę 😉

Wejście do GALERII

Udostępnij ten wpis!