Nowy fotoradar jest już gotowy do robienia zdjęć!

W pierwszej połowie czerwca pisałem o nowym fotoradarze na trasie Lublin -> Łęczna (DK82). Urządzenie miało stanąć w Turce, na wysokości szkoły i przejścia dla pieszych. Zaledwie 1,5 miesiąca potrzebowała Inspekcja Transportu Drogowego, żeby słowa przekuć w czyn, tak by urządzenie było gotowe do chwytania szybkich kierowców. Mimo tego, że najprawdopodobniej „fotograf” zacznie swoja działalność dopiero w sierpniu, nie polecam testowania go wcześniej. Zatem, kto jeszcze tego w tym miejscu nie robił, noga z gazu!

Dokładne umiejscowienie maszyny to słupek z 8 kilometrem (i 750 metrów).

(Kliknij na zdjęcie, aby je powiększyć)

Udostępnij ten wpis!

6 przemyślenia na temat „Nowy fotoradar jest już gotowy do robienia zdjęć!

 1. Zwracam szczególną uwagę na przedstawicieli komórka w ręce i zasuwa albo idioci jadący którzy nie używają kierunkowskazów oraz niedzielni kierowcy którzy jadą hamują a później skręcają.

 2. Dochodzę do wniosku, że tam fotoradary powinny być co 300 m.. Po dzisiejszym powrocie z Lublina stwierdziłam, że chyba kierowcom trzeba trochę ostudzić zapał do szybkiej jazdy i wyprzedzania na trzeciego..

  1. Co 300 metrów? Chyba jesteś chora na głowe. Ostudzić to trzeba zapał do jazdy takich zamulaczy jak zapewne Ty, którzy wkurzają normalnych kierowców i zmuszają do wyprzedania na tzreciego!

   1. Ty się puknij w swój chory łeb człowieku. Mam jechać 140 jak idiota? Możesz mnie pocałować w d. i mój samochód też. Życzę wylądowania na drzewie może to cię czegoś nauczy o ile przeżyjesz. Nie chcesz być jechany to nie obrażaj innych. Nie graj kozaka boś zwykłe zero.

    1. Gdybyś miała choć troche wyobraźni wiedziałabyś że czym wolniejsza jazda tym tak naprawdę większe niebezpieczenstwo. Obrażasz mnie nie wiem jeszcze za co więc koncze dyskusję wyświechtanym „do garów”
     P.S. Również życzę śmierci.

 3. mało tego, że jest gotowy – on JUŻ robi zdjęcia 😉 i dobrze, bardzo dobrze, bo obok jest szkoła ale większość kierowców nie zwraca na to uwagi tylko gnają jak szaleni

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.