Nowy informator radnych Lepszej Łęcznej już w Waszych skrzynkach

Od jutra w swoich skrzynkach na listy będziecie mogli znaleźć Informator radnych Lepszej Łęcznej. Kolejna potężna garść informacji o naszych działaniach, inicjatywach oraz o poczynaniach łęczyńskiej władzy. W urzędowych mediach o tym nie przeczytacie. Myślimy samodzielnie i piszemy samodzielnie, bez nacisków i wpływów wąsatych towarzyszy.

Co znajdziecie w Informatorze?

Między innymi: O próbie likwidacji kolejnych szkół w Łęcznej, o kolejnym remoncie fontanny w CK, o milionowych inwestycjach pod domem Kosiarskiego, o powolnej prywatyzacji PGKiMu, o pomyłce Martyna o pół miliona zł, o segregowaniu śmieci przez PGKiM, o człowieku, który nie dla sławy i nie dla pieniędzy poparł Kosiarskiego i dostał pracę w urzędzie miejskim, o powstaniu chodnika do Tesco, o Kuczyńskim, który w specyficzny sposób powiat ratował, a także podsumowanie działań radnych Lepszej Łęcznej w 2017 roku.

W Informatorze znajdziecie Państwo także życzenia od radnych Lepszej Łęcznej z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.

Informator będziecie także mogli pobrać, klikając na powyższy obrazek w poniedziałek 18.12 po godzinie 12-tej. Tymczasem zaglądajcie do skrzynek!

Udostępnij ten wpis!