Oko kamery nie wypatrzyło śmieciarza?

Nie przeszkadzała lokalizacja w centrum miasta, nie przeszkadzała bliskość komendy policji, miejski monitoring… jaki monitoring? 😉 Czytelniczka wąsatego bloga, spacerując w sobotnie południe ulicą Wyszyńskiego, natknęła się na taki oto „kwiatek”. Wygląda na to, że jakiś śmieciarz postanowił zrobić sobie z tego miejsca wysypisko.

Czekam teraz na brawurową akcję łęczyńskiej straży miejskiej, która (chwilę po tym jak dwa dni później „ujawniła” to wysypisko) w tej pokaźnej stercie odnajdzie jakiś dokument identyfikujący sprawcę. A może wystarczy zerknąć do monitoringu…
Żarty na bok, poniżej mała fotorelacja.

A teraz zupełnie poważnie. Kwestią zaśmieconych ulic w Łęcznej z powodzeniem mógłby (tak jak to ma miejsce w innych miastach) zajmować się referat gospodarki komunalnej i ochrony środowiska, funkcjonujący w naszym ratuszu. Nie możemy wydawać publicznych pieniędzy aby niepotrzebnie dublować kompetencje. Obecną w Łęcznej sytuację można porównać do PRLowskich zakładów (które swojego czasu mieliśmy pod nosem), gdzie elektryk miał asystenta, który przed wejściem elektryka sprawdzał czy np. gniazdko faktycznie nie działa 😉 Wszyscy wiemy, że tych zakładów już nie ma. Ratusz jednak jeszcze jakoś funkcjonuje, coraz bardziej drenując nasze portfele.
Wy także zwracajcie uwagę na śmieciarzy, od nas również zależy w jakim otoczeniu żyjemy.

Cały czas możecie wyrazić swoje poparcie dla likwidacji straży miejskiej w Łęcznej, lajkując ten profil(LINK)

Udostępnij ten wpis!

8 przemyślenia na temat „Oko kamery nie wypatrzyło śmieciarza?

  1. Do Pana co ukrywa sie po nickiem ferdynand k – u nas w domkach smieci odbieraja zadko ale odbieraja, moze to z bloczku sie nie mieszcza smieci w kontenerze?? Mniej jadu gosciu strasznyz ciebie frustrat ;))

  2. posiadam foto pojazdu który zaparkował przy kościele właściciel na godz 13 nie odebrał pojazdu

  3. Dodam ten pojazd jechał i dojechał pod monitoring nie zauważony kilka metrów od kamer zaparkował i został porzucony

  4. Oko kamery ma kłopoty ze wzrokiem oko nie dostrzegło wózka na zakupy który zaparkował przy kościele na starym mieście pojazd należy chyba do marketu Tesco

  5. A miało być już tak dobrze. Każdy miał płacić za swoje śmieci a nielegalne wysypiska miały poznikać.
    Co jest, za rzadko po domkach zbierają odpady?

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.