Perła – Browary Lubelskie S.A. sponsorem Górnika Łęczna

Perła – Browary Lubelskie S.A. podpisała umowę sponsorską z Górnikiem Łęczna. Tym samym Perła została jednym z najważniejszych partnerów czołowego piłkarskiego klubu z Lubelszczyzny.
– Perła – Browary Lubelskie S.A. od lat aktywnie angażuje się w życie regionu, z którym jest tak silnie związana. Wspieramy szereg inicjatyw kulturalnych oraz sportowych, przyczyniając się do rozwoju Lubelszczyzny i do jej ogólnopolskiej promocji. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że po długiej przerwie możemy ponownie nawiązać współpracę z najwyżej notowanym klubem piłkarskim z naszej części kraju – mówi Andrzej Rutkowski, Dyrektor Generalny Perła – Browary Lubelskie S.A.
– Cieszę się z faktu podpisania umowy z tak dynamicznie rozwijającym się partnerem jak PERŁA. Piłkarska ekstraklasa to produkt premium, a Górnik chce się nim dzielić. Wierzę, że współpraca klubu i Browarów Lubelskich przyniesie wiele obustronnych korzyści – mówi prezes zarządu Górnika Łęczna Artur Kapelko.

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

Brak możliwości komentowania.

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes