„Pogromcy Mitów” w ZS w Ludwinie

Tym razem, ten jak sądzę znany wszystkim tytuł, nie ma nic wspólnego z programem telewizyjnym emitowanym na kanale Discovery. To nazwa kampanii wizerunkowej prowadzonej w ZS w Ludwinie.

Pogromcy Mitów to w tym wypadku uczniowie, którzy odpowiadają na insynuacje dotyczące działalności Zespołu Szkół w Ludwinie. Jak podaje nasz informator, ostatnimi czasy mogliśmy słyszeć nieprawdziwe opinie np. o zamknięciu tej placówki, czy niskim poziomie kształcenia. Tymczasem szkoła może się pochwalić spektakularnymi sukcesami w postaci I, II i III miejsc w konkursach powiatowych. Wysoki standard jest tu normą!

Już jutro 20.03.2013, rusza zupełnie nowa strona internetowa placówki. Rewolucyjna pośród tego, co oferuje szkolna, nie tylko lokalna konkurencja. Hasło „Pogromcy Mitów” będzie eksponowane również na plakatach rekrutacyjnych.

Pobierz ulotkę!

Udostępnij ten wpis!
Poniżej możesz napisać komentarz do tego artykułu. Wysłanie komentarza jest równoważne z akceptacją [Regulaminu komentarzy]

Skomentuj

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes