Poszukiwana 16-letnia Zuzanna Dziadko z Krasnego pod Łęczną. Może ją widziałeś?

Zaginiona to 16-letnia Zuzanna Dziadko, zamieszkała w miejscowości Krasne (gm. Uścimów) w powiecie łęczyńskim. Dziewczyna była widziana ostatni raz w sobotę 17 lutego w Łęcznej.
Zaginęła dzień przed swoimi urodzinami. Rodzina i policjanci poszukują zaginionej 16-letniej Zuzanny Dziadko. Dziewczyna ostatni raz widziana była w dniu 17 lutego w Łęcznej.

Wiadomo, że dziewczyna zaginęła dzień przed swoimi urodzinami. W niedzielę miała je obchodzić ze znajomymi w domu, lecz od soboty nikt jej nie widział, ani nawiązała z nikim kontaktu. Dziewczyna nie ma przy sobie dokumentów ani pieniędzy.

Dziewczyna w dniu zaginięcia ubrana była w blado różową kurtkę, czarne buty i ciemny plecak. Ma ciemne włosy do ramion i jest szczupła, średniego wzrostu.

Każdy kto ma jakiekolwiek informacje na temat zaginionej 16-latki proszony jest o kontakt z policją lub rodziną pod nr telefonu 81 723 47 14.

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

2 komentarze do artykułu "Poszukiwana 16-letnia Zuzanna Dziadko z Krasnego pod Łęczną. Może ją widziałeś?"

  1. iwona pisze:

    Proszę o usunięcie tego artykułu. Zuzanna odnalazła się.

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes