Poszukiwany 22-latek zatrzymany w Łęcznej

W ubiegły piątek, około godziny 11-tej Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej w czasie wolnym od pracy, na jednej z ulic w naszego miasta zauważył grupę mężczyzn spożywających alkohol. Wśród nich przebywał 22 – letni mieszkaniec Łęcznej. Mężczyzna poszukiwany był w celu odbycia kary pozbawienia wolności. W momencie kiedy policjant chciał go zatrzymać ten odrzucił woreczek foliowy z zawartością białego proszku. Po przeprowadzonym badaniu testerem narkotykowym okazało się, że była to amfetamina. Łącznie policjanci zabezpieczyli ponad 3,40 grama tego narkotyku. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, ze 22 – latek miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.
Następnego dnia gdy wytrzeźwiał policjanci przedstawili mu zarzut posiadania środków odurzających. Mężczyzna został aresztowany. Zgodnie z prawem czyn ten zagrożony jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

(Źródło: kwp.lublin.pl)

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

Czytelnicy napisali 1 komentarz do artykułu "Poszukiwany 22-latek zatrzymany w Łęcznej"

  1. ziq pisze:

    HA HA HA HA …
    Głupi kretyn 😉

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes