Pozew z tęczowymi herbami w tle!

Kilka dni temu na portalu Leczna24 pojawił się jak zwykle anonimowy artykuł, opisujący fakt pokolorowania łęczyńskiego dzika przez działacza Wiosny Huberta Znajomskiego. Autor kolorowych herbów postanowił wezwać redakcję Leczna24 do usunięcia artykułu i zadośćuczynienia. Pół godziny później do Znajomskiego napisał Grzegorz Kuczyński pracownik łęczyńskiego ratusza (ten od żony w MOPSie).

Ale od początku.
16 marca 2020 Hubert Znajomski na swoim blogu umieścił wpis na temat działacza LGBT(LINK). Wpis został opatrzony tęczowymi herbami Łęcznej oraz powiatu łęczyńskiego. W niedzielę 22.03 temat „podchwycił” jak zwykle „anonimowy” dziennikarz portalu Leczna24, który stworzył artykuł w którym zastanawiał się nad moralnością autora oraz oskarżył go o „hejt” (to taka nowomowa Leczna24). Pod artykułem ukazała się spora ilośc niewybrednych komentarzy, które zniesławiały blogera.

Podwyżka

Następnego dnia (23.03) wieczorem Znajomski przesłał wezwanie, które możecie zobaczyć tutaj(LINK).

Pół godziny później do Znajomskiego odezwał się… pracownik urzędu miejskiego Grzegorz Kuczyński. Nie nawiązywał on jednak do wezwania przesłanego do redakcji Leczna24, tylko sam postanowił wystąpić w roli ofiary. Stwierdził, że komentarze Znajomskiego i jego rodziny godzą w jego dobre imię i zastanawia się czy całej sprawy nie oddać do sądu.
No co za przypadek?

Sama redakcja portalu Leczna24 odniosła się do sprawy dopiero w czwartek (26.03). Proponując polubowne zakończenie sprawy oraz współpracę przy pisaniu tekstów dla portalu. Dobre co? 🙂

O ile kwestia tęczowych herbów nie każdemu przypadnie do gustu. Sam nie jestem entuzjastą tego rodzaju happeningów, to jestem ciekawy dalszego rozwoju sytuacji. Na chwilę obecną Leczna24 usunęła artykuł zarówno ze swojej strony jak i ze strony na facebooku. Znajomski zapowiada, że pozew trafi do sądu w najbliższych dniach.

Grzegorz Kuczyński… kto by sie spodziewał 🙂

Udostępnij ten wpis!

2 przemyślenia na temat „Pozew z tęczowymi herbami w tle!

  1. Panie Hubercie, to pana prywatny blog, możesz sobie pisać co tylko chcesz. Jeżeli Ktoś zechce wejść na Twoją stronę to wchodzi, Kto nie chce nie wchodzi.
    Czemu taki prymityw wypisuje Cię z imienia i nazwiska po portalach łęczyńskich rozpowszechniając twoje dane osobowe, pisząc Kim jesteś, z jakiej opcji startowałeś w wyborach miejscowych, gdzie się udzielasz obecnie i jakie masz upodobania polityczne. Z kim Ci po drodze z kim nie a która opcja polityczna jest Ci bliska. Nie powinno go to interesować? może ci komentarz wpisać na blogu. Ty nie jesteś osobą publiczną. A on szukał tematu, bo nie ma o czym napisać. Myślałem ,że obecny burmistrz zakazał mu takich praktyk, Takie bagno tolerował poprzednik. W internecie Łęczna była jak wyspa chamstwa w woj. lubelskim, ale widzę, że robi się bagno jak za byłego włodarza.

    Ps. pozdrawiam i życzę powodzenia, bądź sobą i nie daj się wymanewrować. Z tego co pamiętam o Pańskiej mamie też coś pisał?
    Teraz się boi i skamle. 😉

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.