Burmistrz Łęcznej „wrócił” i szokuje oświadczeniem!

Po wielu dniach nieobecności, którą zaczęli dostrzegać mieszkańcy, niespodziewanie pojawił się Leszek Włodarski. W czasie gdy burmistrzowie i prezydenci miast na Lubelszczyźnie wspomagają przedsiębiorców (realne ulgi), mieszkańców (zabezpieczają maseczki), służbę zdrowia (przekazują środki do dezynfekcji i odzież ochronną), nasz jedyny wódz oznajmił, że… Nawet więcej, „skaczący Leszek” jest tym faktem ZA-NIE-PO-KO-JO-NY!

No kur%a… piekło zamarzło, a moje życie zmieniło się o 180 stopni dzięki tej informacji. Wasze pewnie też?

Żebyście nie myśleli, że to żart, poniżej wklejam oryginalny materiał prosto z placu Kościuszki. Jak znam życie, to pewnie cały dzień nad tym pracowali.


A może to miało pójśc na Prima Aprilis, tylko się spóźnili?

Sami wiecie, epidemia spowodowała, że wystawy w CK się nie odbywają i „nasz” włodarz nie może się już lansować na taką skalę jak dotychczas. Jak widać to ciężki okres nie tylko dla instagramowych influencerów.

Tak sobie myślę, gdyby naszych „wysokich” urzędników wysłać do domu (i pozbawić pensji) a w to miejsce wynająć (z Zoo, cyrku etc.) kilka małp, które wzamian za jedzenie i iście królewskie warunki mogłyby… robić co chciały. Jak myślicie, była by jakaś różnica?

A skoro różnicy nie ma, to po co przepłacać?

PS. Prezydent Puław wystapił dzisiaj z propozycją każdego mieszkańca PUŁAW w maseczki wielokrotnego użytku. Nie tylko wystapił, on już działa!
Wójt Gminy Cyców odmówił organizacji wyborów – ma jaja.
Da się?

Włodarski bierz się do roboty!

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

14 komentarzy do artykułu "Burmistrz Łęcznej „wrócił” i szokuje oświadczeniem!"

 1. seniorka pisze:

  Nie wiem dlaczego w końcu nie mamy transportu z Lubelskiego M.P.K.
  w końcu przewoźnicy by nami nie rządzili .Nikt nie pisze o brudach w naszej Łęcznej , że rewitalizacja Starej Łęcznej zaczęła się od
  wycinania drzew ,a powinni już dawno rozebrać ruinę w Rynku 2.Drzewa wyciąć to jest łatwo ,ciekawa jestem ile Gmina uzyskała dochodu za to drzewo.koło U.S.C na murku stoją skrzynki znowu będzie w nich rosło zielsko , bo Gminę nie stać posadzić jakieś kwiaty.Jak słyszałam to ma być robiona kładka nad jezdnią ul.Lubelskiej kto po niej będzie chodził my seniorzy na pewno nie
  bo zwłaszcza w zimie kto będzie z nas po schodkach śliskich wychodził .Ja uważam ,że nasi Radni jak by u siebie tak Rządzili to
  by wszyscy pod mostem mieszkali , za co Oni biorą pieniądze.

 2. Zainteresowany pisze:

  Tarcza antykryzysowa dla urzędu :
  1. Za nic nierobienie i zamknięcie urzędu dla mieszkańców wstrzymanie wypłat dla 80% pracowników których należy wysłać do domu, łącznie z burmistrzem który był „nieobecny”.
  2. Pracownikom pełniącym dyżur tych pod drzwiami dać premię 50% za tak zwane szkodliwe.
  3. Skoro wszyscy byli zbędni, to po co sprzątaczki, kierowców, konserwatorów itd utrzymywać, dać im w tym czasie urlopy bezpłatne.
  4. Pracownikom fizycznym któży coś robią chociażby te krawężniki na bocznej Wierzbowej dać premie 50%.
  5. Za poczynione oszczędności z wypłat, paliwa, za prąd, itd. myslę, że kwota zrobila by wrażenie przeznaczyć na prawdziwą pomoc dla mieszkańców i przedsiębiorców lub zredukować opłatę za odpady komunalne.
  6. Wyciągnąć wnioski skoro można funkcjonować bez tej ilości pracowników to może należało by przeprowadzić redukcje etetów.
  We wszystkich mediach zaczyna być głośno o problemach i kryzysie, już niedługo zacznie się fala zwolnień i bankructw mikro i małych firm o ile mi wiadomo Łęczna poza Bogdanką też posiada większych i mniejszych przedsiębiorców, którzy płacą podatki do lokalnego Urzedu Skarbowego.
  Urzędnicy naszego wspaniałego miasta zapomnieli kto tak naprawdę ich utrzymuje, nie unia nie rząd nie urząd wojewódzki ICH UTRZYMUJĄ WPŁYWY Z PODATKÓW ORAZ POŻYCZKI I KREDYTY.
  Jeżeli zarżniemy kurę więcej jajek nie będzie. Wszyscy udają, że problemu nie ma, ale żyjemy w czasie w którym to wszystko chwieje się, to nie jest normalna sytuacja, i nikt nie wie jak będzie kiedy się to wszystko skończy, jak to się wszystko skończy i czym to się skończy.
  „A Burmistrz Łęcznej jest tym faktem zaniepokojony”.

 3. kama pisze:

  Włodarski odejdź, nie potrzebujemy takiego sternika.

 4. Ula pisze:

  A w pgkim pracownicy co niektórzy ( Ci bez układów) rękawiczek nie mają ani płynów dezynfekujących….

 5. Pytający pisze:

  Bartola, a to teraz dawaj polewkę ze starosty, bo odkąd rządzi tam PiS i robi co chce bardzo cicho na temat starostwa. Gdzie info o podobnym liście starosty, gdzie info o tym że znalazła tam niedawno pracę radna PIUs gdzie info o mega referacie promocji i gdzie info o tym że Starosta melduje u siebie przyszłego członka zarządu. To portal pisobojny czy jak?

  • Bartol pisze:

   Przypominam, że starosta nie ma kompetencji dot. targowisk, opłat lokalnych (dotyczących również przedsiębiorców), nie nie wynajmuje też lokali.
   W końcu to nie starosta pisał o tym jak to pomagał wszystkim, a potem wyszła z tego wielka lipa. To Włodarskiego ktoś pięknie wysterował (nie sądzie żeby był aż tak głupi), a teraz to piwo trzeba wypić.
   A co do pisobojności, to ja nie jestem z PISu 🙂 Wał z Onyszką to jest zdecydowanie grubszy kaliber.

   • Jotta pisze:

    Przede wszystkim to Onyszko złamał kodeks wyborczy

   • Pytający pisze:

    Jak to Starosta nie wynajmuje lokali? Przecież wynajmuje i to wiele, chociażby naprzeciwko starostwa. Ale pytałem nie tylko o meldunek. Dodam do poprzedniej listy temat pierwszego wicka, roszady na stokach jednostek, zamieszanie z biblioteką, niski czynsz tylko dla jednej przychodni itp. Stąd wniosek, że pisowskie starostwo jest tutaj lepiej traktowane. Szczególnie po ruchu MF.

    • Bartol pisze:

     O pierwszym wicestaroście też pisałem. Także to błędny wniosek 🙂 „Ruch MF” niczego na blogu nie zmienił.

 6. Koroniars pisze:

  Dzwoniłem do urzędu 10 marca i dostałem informację od kierowniczki jednego z wydziałów że burmistrz jest u wojewody. W sprawie koronowirusa. Po kilku minutach zadzwoniłem na sekretariat i okazało się że jest u siebie w gabinecie ale ktoś u niego był. Taka mała dezinformacja.

 7. Pandzioch pisze:

  Panie burmistrzu, wójt niedalekiego Cycowa powiedział, że nie zorganizuje wyborów na terenie gminy (https://uwielbiampandy.blogspot.com/2020/04/wojt-gminy-cycow-nie-zorganizuje.html).

  A pan co zamierza z tym zrobić? To też jest kwestia zdrowia i życia mieszkańców.

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes