Razem ze śniegiem, stopniał… asfalt?

Za tydzień w naszym województwie rozpoczną się ferie zimowe. Wszystkie prognozy wskazują jednak, że spragnieni białego szaleństwa będą niestety zmuszeni do wyjazdu na południe. Wraz ze śniegiem na wielu drogach naszego kraju „stopniał” też asfalt.

Właśnie z tej okazji postanowiliśmy pokazać Wam, jak wygląda droga wojewódzka nr 841 w gminie Cyców. Czy tylko nam przypomina ser szwajcarski? Jeśli droga/ulica w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania wygląda podobnie, prześlij nam jej fotkę z krótkim opisem gdzie została wykonana, na adres redakcja@lle24.pl. Opublikujemy ją na łamach tego bloga.

PS. Czy wasze auta są przygotowane do jazdy terenowej? Odpowiedzi wstawiajcie w komentarzach. 😉


Udostępnij ten wpis!

7 przemyślenia na temat „Razem ze śniegiem, stopniał… asfalt?

 1. Tak to ja uważam że na drodze do ludwina też powinno być 40 bo może iść pieszy… w sumie to do puchaczowa też… i w strone milejowa bo też sie zdarzają piesi… no i na drogach krajowych tam gdzie nie ma chodnika tez powinno być 40 bo być może jakiś pieszy będzie miał ochotę iść.
  A znając życie to jeszcze będzie szedł lub jechał rowerem nocą bez żadnych odblasków więc w całej Polsce powinno być nocą ograniczenie do 40 bo piesi nie mają odblasków ani chodników!!

 2. Podobno teraz jest dopiero zrobiona ta droga, tak jak nigdy dotąd nie była.
  Zagęszczono drogę takim preparatem , że asfalt niech się przy nim chowa.
  Receptura znana tylko, nie którym zaufanym pracownikom w Gminie.
  Jest tak tajnie strzeżona, by składu i grubości warstwy nie poznali Ci nie pokorni Radni.

 3. Pan Burmistrz wie co jest najlepsze dla Łęcznej i w tym wypadku zdecydował, że po drodze do Siedliszcza nie można jeździć za szybko bo ludzie tamtędy chodzą. Zobacz, że teraz gdy tylko zepsuła się droga podczas remontu kanalizacji jak szybko Pan Burmistrz zareagował i zapewnił, że droga będzie naprawiona. A 2 radnych i Bartol szukają dziury w całym.

 4. Heh Panie Bernardo w tamtym roku zanim zabrano się za remont drogi w stronę Siedliszcza to pierw postawiono ograniczenie do 40 i wyczekano aż mandatami (przy oczywiście stworzeniu idealnego miejsca dla kontroli radarowej – dłuuuga prosta, miejscami mocno dziurawa) ta droga na siebie sama zarobi 😀
  Aż ciekaw jestem czy ktokolwiek wcześniej przyszedł do gminy o wypłatę odszkodowania za uszkodzenia spowodowane stanem tej drogi, że aż tak ten odcinek był monitorowany przez służby policji

 5. Nie wiem czy powinieneś się cieszyć, bo ja zawsze będę bronił prawdy Pana Burmistrza, a Ciebie będę kompromitował w jego oczach. Pan Burmistrz jest dużo bardziej doświadczony niż Ty.

 6. Tam gdzie są doświadczone osoby takie jak Pan Burmistrz nie ma takich dróg i są tylko nowe i wyremontowane. Jeśli nawet jakaś droga się zepsuje to Pan Burmistrz natychmiast reaguje i z własnego budżetu miasta, za swoje miejskie pieniądze zobowiązuje się je naprawić. Cyców powinien brać przykład z Łęcznej jak się powinno rządzić.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.