„Wykopy w pasie drogowym zostały zasypane mieszanką umożliwiającą właściwe zagęszczenie”

Dzisiaj nie będzie obszernego artykułu, ponieważ w temacie tej „inwestycji” wykonanej na zlecenie UM w Łęcznej napisano już chyba wszystko. Jeśli zastanawiacie się jeszcze, jak może wyglądać „wierzchnia warstwa”, która „została wykonana z zagęszczonego i stabilizowanego kruszywa mineralnego, które posiada nośność lepszą niż pierwotne „warstwy” jezdni”, ten artykuł w 100% zaspokoi Waszą ciekawość. Oglądajcie i podziwiajcie ten cud techniki. „Normalnie Europa!”


PS. Mam cichą nadzieję, że Pan Burmistrz nie zażąda „autoryzacji zdjęć”. Chyba wystarczająco się nimi „skompromitowałem”…

Gdyby komuś było mało, więcej zdjęć oraz opis, znajdziecie na
<< Blogu radnego Pawlaka >>

Jeśli nawet to co już zobaczyliście, nie wystarcza, kolejna porcja zdjęć na
<< Blogu radnego Fijałkowskiego >>

Udostępnij ten wpis!

6 przemyślenia na temat „„Wykopy w pasie drogowym zostały zasypane mieszanką umożliwiającą właściwe zagęszczenie”

 1. Bernardo, Ty jakiś nienormalny jesteś. Wybierz się autem przynajmniej 1x dziennie w jedną i drugą stronę ulicą na Kolonii Podzamcze, mało tego, przejedź także przez samo osiedle Podzamcza, a na 100% poczujesz jaka to równa droga i przyjemna do jazdy! Tylko pod 4 litery wsadź sobie poduszkę albo zamontuj lepsze amortyzatory od razu. Aha i nie rozpędzisz się za bardzo, chyba, że chcesz stracić koło na jednej z licznych wyrw! Mieszkam tu i do cholery mam dosyć tego! A posądzanie o zniszczenie drogi przez autorów zdjęć… weź przeczytaj to, co sam napisałeś jeszcze 5x to może zrozumiesz co chciałeś przekazać i się stukniesz w pusty łeb.

 2. Nice to jest droga mało uczęszczana i nie trzeba jej szybko naprawiać. Słusznie Pan Burmistrz uważa, że w Łęcznej ważniejsze są inne inwestycje. Nie masz też dowodów, że drogi nie zniszczyli autorzy tych zdjęć. Może oni powinni odpowiadać teraz za remont drogi. Jakoś mieszkańcom tamtych rejonów taka droga odpowiada i nie narzekają. Tylko jak zwykle niepokorni radni muszą coś węszyć i narzekać na coś co ich nie dotyczy.

 3. Panie Bernardo ,,Ten artykuł i zdjęcia to spekulacje. Dlaczego robione są one zimą, w brzydką pogodę? Jak jest słońce, wygląda ta droga bardzo dobrze i tych dziur nie widać” bez obrazy ale jak czytam te zdania to aż śmiać mi się chce… Rozumiem, że Pan nie jeździ samochodem albo nie bywa Pan na tym odcinku… Dlaczego robione są w brzydka pogode???? ZE WHAT??? Tzn ze mamy tamtedy jezdzic tylko wtedy jak bedzie swiecilo slonce zeby dziur nie ogladac??? Sorry, da sie je poczuc!! aaa rozumiem, nie bedziemy widziec, przejdziemy jakims cudem, a potem wybierzemy sie do mechanika po naprawe!!! Czytajac dalej tzn,,Poza tym jaką mam pewność, że autor zdjęć pojechał na miejsce pojazdem o odpowiedniej masie? Może to był TIR wyładowany pustakami, który swoim ciężarem zniszczył drogę? Powinny to sprawdzić odpowiednie służby. ” Moge smialo stwierdzi ze nie miesci mi sie to w glowie!! Rozumiem ze ta droga stala sie taka w przeciagu jednego dnia?? I nie ma to znaczenia jak zostala wykonana?? Powiem wiecej, na moim osiedlu znowu jest to samo co rok temu!! dziura na dziurze!! Nie da sie tedy nawet normalnie przejechac, nie mowiac juz o innych ulicach!! Niech Pan przestanie bronic Pana Burmistrza bo po 1 sam chyba tez moze sie wypowiedziec w tej sprawie i adwokatow nie potrzebuje, a po 2 jak bronic to jak ktos ma racje a nie pisac takie brednie bo az mnie krew zalewa!!

 4. Pan burmistrz odkrył nowatorską, niespotykaną w Europie metodę prowadzenia inwestycji. Jeden element infrastruktury się robi,a przy okazji niszczy inny. Pewnie dlatego nie chce radnym podać ile to będzie kosztowało… Dobry gospodarz, oj dobry…

 5. Przecież Pan burmistrz nie zrobi lepszej drogi komuś, skoro ma podobną od kilku lat,koło swojej posesji.
  Pan Burmistrz jest bardzo przewidywalny, przez to jeździ samochodem terenowym, zajedzie w Łęcznej wszędzie,gdzie mu się tylko spodoba.
  Wiadomo zima w styczniu była sroga i to mróz na pewno zniszczył drogę.
  Teraz samochód gminny codziennie jeździ, monitorując teren , czy jeszcze daje się przejechać.
  Aura pogodowa miała zły wpływ na drogę, odkrywając tak szybko kulisy budowy kanalizacji.
  Urząd Miejski teraz postawi znaki drogowe ograniczające prędkość do 20km/h na tym odcinku i będzie po problemie.
  I czego się tu czepiać?

 6. Ten artykuł i zdjęcia yo spekulacje. Dlaczego robione są one zimą, w brzydką pogodę? Jak jest słońce, wygląda ta droga bardzo dobrze i tych dziur nie widać. Pan Burmistrz widział dużo gorzej zrobione drogi w Łęcznej, wyciągnął wnioski i kazał naprawić zniszczony odcinek w Łęcznej tak aby nie jeździć po błocie. Poza tym jaką mam pewność, że autor zdjęć pojechał na miejsce pojazdem o odpowiedniej masie? Może to był TIR wyładowany pustakami, który swoim ciężarem zniszczył drogę? Powinny to sprawdzić odpowiednie służby. Pan Burmistrz powinien dokładnie się teraz przyjrzeć w jaki sposób autor zdjęć uszkodził drogę.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.