Remont ul. Armii Krajowej tuż tuż!

Dziury na ul. Armii Krajowej w Łęcznej (2013)

W jednym z ubiegłorocznych wpisów wspominałem, że rok 2014, będzie rokiem wyborczych cudów(LINK). Te „cuda” dzieją się właśnie na naszych oczach. Jak informuje BIP urzędu miejskiego, w ubiegłą środę 19.03.2014 został ogłoszony przetarg dotyczący przebudowy ul. Armii Krajowej w Łęcznej. O tym, że ta ulica potrzebuje remontu, nie muszę chyba nikogo przekonywać.

W zakresie planowanych prac znajdą się między innymi: ułożenie betonowej kostki brukowej na istniejącej nawierzchni bitumicznej, rozebranie istniejącej nawierzchni bitumicznej wraz z podbudową i wykonanie nowej wzmocnionej konstrukcji jezdni, przebudowa chodników zlokalizowanych wzdłuż drogi, przebudowa istniejących i budowa nowych miejsc postojowych.

Pozwolenie na wykonanie remontu już jest! Oferty będą przyjmowane do 4 kwietnia. Zakończenie prac i zgłoszenie wykonanego przedmiotu zamówienia do odbiorów technicznych zaplanowano na 31.07.2014.

Czego to władza nie zrobi aby przypomnieć o sobie za pięć dwunasta…? Jaka szkoda, że wybory nie odbywają się każdego roku 😉

Udostępnij ten wpis!

3 przemyślenia na temat „Remont ul. Armii Krajowej tuż tuż!

  1. z tego co pisaliście, remont byłby wcześniej gdyby nie to, że w ubiegłym roku grupa radnych, w tym pani Florek, tam mieszkająca nie zagłosowała przeciwko zwiększeniu środków. Ha, teraz przed wyborami będzie się do nas wdzięczyć przecinając wstęgę.

  2. Ciekawe kiedy remont ulicy Gwarków? Pewnie dopiero przed następnymi wyborami:-(

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.