Remont ul. Armii Krajowej tuż tuż!

Dziury na ul. Armii Krajowej w Łęcznej (2013)

W jednym z ubiegłorocznych wpisów wspominałem, że rok 2014, będzie rokiem wyborczych cudów(LINK). Te „cuda” dzieją się właśnie na naszych oczach. Jak informuje BIP urzędu miejskiego, w ubiegłą środę 19.03.2014 został ogłoszony przetarg dotyczący przebudowy ul. Armii Krajowej w Łęcznej. O tym, że ta ulica potrzebuje remontu, nie muszę chyba nikogo przekonywać.

W zakresie planowanych prac znajdą się między innymi: ułożenie betonowej kostki brukowej na istniejącej nawierzchni bitumicznej, rozebranie istniejącej nawierzchni bitumicznej wraz z podbudową i wykonanie nowej wzmocnionej konstrukcji jezdni, przebudowa chodników zlokalizowanych wzdłuż drogi, przebudowa istniejących i budowa nowych miejsc postojowych.

Pozwolenie na wykonanie remontu już jest! Oferty będą przyjmowane do 4 kwietnia. Zakończenie prac i zgłoszenie wykonanego przedmiotu zamówienia do odbiorów technicznych zaplanowano na 31.07.2014.

Czego to władza nie zrobi aby przypomnieć o sobie za pięć dwunasta…? Jaka szkoda, że wybory nie odbywają się każdego roku 😉

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

3 komentarze do artykułu "Remont ul. Armii Krajowej tuż tuż!"

  1. gosc pisze:

    z tego co pisaliście, remont byłby wcześniej gdyby nie to, że w ubiegłym roku grupa radnych, w tym pani Florek, tam mieszkająca nie zagłosowała przeciwko zwiększeniu środków. Ha, teraz przed wyborami będzie się do nas wdzięczyć przecinając wstęgę.

  2. naturefresh pisze:

    Ciekawe kiedy remont ulicy Gwarków? Pewnie dopiero przed następnymi wyborami:-(

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes