Rewitalizacja Starego Miasta przez www

Kilka dni temu na oficjalnej stronie naszego miasta, pojawił się link do nowej strony www, stworzonej jak myślę, na zlecenie urzędu. Najwidoczniej ktoś stwierdził, że galerii zdjęć, czy artykułów prasowych, dotyczących rewitalizacji Starego Miasta, nie można pokazywać na dotychczasowej stronie magistratu.


Powstał więc zupełnie nowy twór, a w nim trzy „spontaniczne” opinie okolicznych mieszkańców, na temat prowadzonych prac. W moim odczuciu pojawia się tam też, pewnie zupełnym przypadkiem coś, co wygląda jak reklama kancelarii notarialnej. W „starówkowym” serwisie nie znajdziemy jednak opinii pozostałych przedsiębiorców, prowadzących od lat swoje małe biznesy, w obrębie remontowanego placu… Aż dziwne, że nie zamieszczono tam podobnego filmu:

Dzięki umieszczonej na jednym z budynków kamerze (na sesji RM nie dało się umieścić kamery, a na budynku wyszło ;)), doskonale widać jak prace nad rewitalizacją Starego Miasta „nabierają tempa„. Po ostatnich, zeszłotygodniowych opadach śniegu, nie widać nawet śladu po budowlańcach. Pewnie schowali się specjalnie, przed wszędobylskim okiem kamery. Iście łęczyńskie tempo. Rzeczywiście burmistrz musi być zadowolony z postępu prac!

Zarówno w trakcie dnia,

jak i w nocy 😉

Swoją drogą, możemy zauważyć, że prace „nabierają tempa” co roku ( 2011, 2012, 2013 ) … a może najzwyczajniej pomysłodawca tytułu/artykułu jest ciągle ten sam 😉

Nie chcę nawet wiedzieć, ile złotówek już pochłonęła, a ile jeszcze może pochłonąć budowa i działanie tej witryny. Ktoś przecież musi koordynować jej działanie. A może pieniądze, podobnie jak w wypadku fontanny przy CK, wyłożył tajemniczy sponsor. Skręca mnie na samą myśl, że ten urząd mógłby prowadzić jeszcze jakaś inną inwestycję.

Udostępnij ten wpis!

Jedna myśl na “Rewitalizacja Starego Miasta przez www

  1. A skąd tam tyle świateł?
    Al.Jana Pawła wyłączyli oświetlenie – jeden bok, żeby na to dziadostwo w budowie starczyło kasy.
    I komu ma tam być tak widno menelom, czy Kościuszce?

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.