Rowerowi złodzieje w Łęcznej!

W dzisiejszym wpisie pozwolę sobie na odrobinę prywaty. Robię to jednak w słusznej sprawie.
Tegoroczna wiosna nie zaczęła się pomyślnie dla Artura i Marioli z Łęczyńskiej Grupy Rowerowej. W okresie pomiędzy 27 – 31.03.2014 z piwnicy w bloku przy ul. Górniczej 12, zostały skradzione dwa rowery KELLYS MAGNUS – widoczne na poniższych zdjęciach. Rowery mają dla nich wartość sentymentalną. Za podanie informacji wskazującej sprawcę przewidziana jest nagroda pieniężna w kwocie 1000 PLN! Pomóżmy im je odnaleźć!

Jeśli ktoś z Was widział te rowery, bądź wie co się z nimi dzieje, proszę o kontakt mailowy redakcja@lle24.pl lub telefoniczny 663 992 981. Każda informacja jest cenna. Być może monitoring miejski coś zauważył? (Wiem, że strażnicy miejscy czytają bloga, dlatego ich także prosiłbym o wsparcie).

Chciałbym, aby ta informacja trafiła do jak największej liczby osób. W tym celu wystarczy, że klikniesz przycisk LUBIĘ TO! widoczny pod tym zdaniem.

Udostępnij ten wpis!

10 przemyślenia na temat „Rowerowi złodzieje w Łęcznej!

 1. To tylko czubek góry lodowej. Mojego znajomego ostatnio okradziono ze sprzętu Elektrycznego. Jego stwierdzenie po incydencie: po co zgłaszać i tak się już nie znajdzie… Szary obywatel na wagę złota poszukiwany od zaraz. Złodzieje są plagą w tym mieście. Żenada !!

 2. I ukradli rower z piwnicy i juz go nie widziałem. A to dla tego ze pod moja klatka była ławka i w nocy przesiadywali na niej różne takie.. , trzymam kciuki za to żeby się odnalazły bo wiem co to za strata .

 3. Monitoring w Łęcznej to jest jedna wielka kpina w zasadzie po co było wydawać tyle kasy skoro i tak nie ma z niego pożytku ….a rowery to się trzyma w domu bo w piwnicy na pewno nic ich nie uchroni i pamiętajcie ze to złodzieje nas obserwują …..

 4. Celem sprostowania: rowery zostały skradzione z piwnicy przy ul.Górniczej 12, która w jakiś sposób była zabezpieczona (jak się okazało nie dość dobrze…)
  Pewne jest to, że we włamaniu brała udział więcej niż jedna osoba-domniemam, że conajmniej 3.
  Widoczne jest precyzyjne działanie sprawców – wiedzieli co robili i po co tam przyszli. Ktoś mówi, że nie trzeba szukać daleko? Można się z tym zgodzić bo pewne jest to, że ktoś musiał udzieliś szczegółowych informacji na temat miejsca parkowania tych „pojazdów”.
  Szukamy dalej, może coś „wypłynie”. Tak jak napisałem wcześniej – 1000 PLN za pomoc w ustaleniu sprawców.
  POZDRAWIAM!!!

 5. Ale nowosc, zlodzieje byli, sa i beda. Kto nie mysli i zostawia rower pod klatka, do tego jeszcze na gorniczej niech liczy sie z tym, ze rower moze zniknac. Zakladam, ze to jakis malo rozgarniety dresik jakich w Lecznej nie brakuje wiec nawet nasza nieudolna policja czy straz ma szanse go odnalezc.Pozdrawiam.

 6. Na monitoring miejski i przegląd zapisów w naszej straży miejskiej osobiście wątpię.
  Czasem wandale powyginają znaki drogowe w mieście i nikt tego na monitorach nie dostrzega.
  A co się widzi?
  Przeglądają na patrolu zmotoryzowanym tylko miejsca dla inwalidów i czy Ktoś przypadkiem nie wjechał gdzieś za głupio ustawiony znak.
  Efekty są wtedy murowane:
  – mają czas na zrobienie zdjęcia, wypisanie wezwania, zapakowanie go w koszulkę by deszcz nie zmoczył.
  I tak parę miejsc w Łęcznej i pół dniówki przy tym zleci.
  Drugie pół ,oczekuje się na posterunku na tzw.Sprawców wykroczenia.
  I gdzie będzie lepiej, w jakiej pracy?
  A na drugi dzień powtórka od rana i tak sobie monitorują te niedogodności w naszym mieście.
  „Bartol” zrobiłeś się co dla niektórych strasznym wrogiem, ale pokazuj to wszystko ludziom, niech widzą jak jest naprawdę i co się robi.
  Likwidacja tej służby pozwoliła by na znaczne oszczędności w kasie miejskiej, bo widzicie sami, jak na dzień dzisiejszy nam mieszkańcom ta służba jest pomocna.
  A wracając do tematu osobie której zginęły rowery proponował bym popatrzeć w bliskim sąsiedztwie, bo nikt z daleka tego na pewno nie zrobił – musiał widzieć gdzie kto je wprowadza i gdzie ma piwnicę.
  A złodziejom w ramach życzeń świątecznych, tak od siebie życzę:
  -żeby wam j.ja w łańcuchy w tych skradzionych rowerach powkręcało 🙂

 7. jednak ludzie to bydło… brak słów poprostu mam nadzieję , że szybko się odnajdą powodzenia.

 8. Dobrze ze blog służy ludziom a nie wladzy.Powodzenia w odnalezieniu rowerow.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.