Śmiertelny wypadek na DK 82 w Turowoli [Zdjęcia]

Do tragicznego wypadku doszło dziś po godz. 5 rano w m. Turowola w pow. łęczyńskim na trasie DK 82. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący audi zjechał nagle na przeciwległy pas ruchu czołowo zderzając się z nissanem. Ten z kolei uderzył w jadącą za nim toyotę. W zdarzeniu brał udział także samochód marki renault, w którego uderzyło oderwane od innego pojazdu koło. W wyniku tego wypadku śmierć na miejscu poniósł kierujący nissanem. Kierowca audi zmarł po przewiezieniu do szpitala.

Ofiary wypadku to mieszkańcy powiatu łęczyńskiego. Do miejscowego szpitala trafiły dwie osoby – kierujący toyotą i jego pasażer. Ich życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.


Droga jest zablokowana. Na miejscu wypadku pracują policjanci i prokurator. Śledczy będą wyjaśniać okoliczności i przyczyny tego wypadku.

Źródło: http://www.lubelska.policja.gov.pl

Udostępnij ten wpis!

6 przemyślenia na temat „Śmiertelny wypadek na DK 82 w Turowoli [Zdjęcia]

 1. Więc tak, koleś kończy prace, bo lekarz mu każe jechać do szpitala. Absurd, a gdzie karetka kopalniana, która do tego celu służy.Następna sprawa skoro mógł zasłabnąć to czy w chwili kiedy kierował, również nie mógł w chwili bezwładności docisnąć pedał gazu do dechy? Rozsądek i zdrowe myślenie.
  Kto weźmie odpowiedzialność za wysłanie kogoś kto miał omdlenie, samochodem do kontroli w tym śmiesznym szpitalu??????

 2. Kolejny wypadek …zastanawiam sie gdzie tak Ryle gonią ?? osobiście nie jeżdżę już tamtą trasa bo jest niebezpiecznie Ryle wracają do domu i ścigają sie kto pierwszy …tylko po co ????!!! w tym miejscu powinna stać bramka podobna jak w Jaszczowie .

 3. https://lle24.pl/region/tragiczny-wypadek-w-turowoli/
  dokładnie rok temu bardzo podobna akcja. Zginął 32 latek w Audi. Ta sama zmiana na kopalni ( ok 5:30 rano)
  Codziennie na tej trasie włączam się do ruchu. Mam w głowie rozpiskę kopalnianej zmiany załogi i jeśli mi wypada w tym czasie gdzieś wyjeżdzać to cisnę przez Ciechanki .
  Rylostrada w Rylowoli – powinni tego zabronić !!!
  jeśli odcinkowy pomiar prędkości to tylko w tym miejscu.
  Jak ktoś napisał na innym forum „Górnikom śpieszy się pod ziemię”

 4. To tutaj trzeba by zamontować te pomiary a nie w Łuszczowie.
  Fakt, nie wiadomo, czy przyczyną tej tragedii była nadmierna prędkość, ale tą trasą Łęczna – Puchaczów zaczyna być strach jeździć – bo co się tam dzieje?
  Co z tego, że TY poruszasz się tam prawidłowo, ale jak jadą inni?
  A w większości giną ci, co prawidłowo jadą.
  Czy Policja nie prowadzi statystyk, spostrzeżeń, czemu nie wyciągną wniosków jak na tym odcinku drogi zapobiec w przyszłości wypadkom a dla rodzin tragediom?
  Ja wiem, że Policji łatwiej jest stanąć na przeciw targowiska i łapać tych, co na znaku stop się nie zatrzymują, lub na czerwonym świetle zejdą z przejścia.
  No właśnie tu się pilnuje, gdzie nie dochodzi do wypadków.
  Może Panowie rządzący naszym powiatem, czy nawet miastem otworzycie na problem oczy, może warto zwrócić się do właściciela drogi i razem zdecydować co zrobić, by użytkownik drogi Łęczna – Puchaczów czuł się bezpieczniej.
  Ja wiem, ze P. Gospodarz się na to „wypnie” – bo przy wjeździe do miasta stoi duża tablica z Nazwą miejscowości w domyśle
  NIE DA SIĘ.
  A Starosta powie: stoją przecież znaki, są przepisy o ruchu drogowym i „gitara”
  Ale tam coraz częściej giną ludzie a wy jeszcze póki co zarządzacie tym terenem.
  Może czas coś zrobić i pokazać, ŻE DA SIĘ.
  Niech ta tragedia będzie tam ostatnią.
  Kończąc chciałbym wyrazić szczere współczucie dla rodzin zmarłych i poszkodowanych w wypadku.

  1. Tuba Łęcznej podaje, że kierowca audi jechał ok. 200 km/h. Nie jestem w stanie stwierdzić czy te informacje są prawdziwe ale na nagraniu widać, że nissan od strony kierowcy jest zmiażdżony.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.