Tragiczny wypadek w Turowoli, zderzenie w Łuszczowie

Kierowcy wybierający się dzisiejszego poranka w kierunku Lublina napotkają na znaczne utrudnienia. Chwilę przed godziną 6-tą na drodze krajowej nr 82, w miejscowości Turowola (Łęczna – Puchaczów) doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Samochód osobowy m-ki Audi prowadzony przez 31-latka wpadł w poślizg i uderzył w Fiata seicento. Kierowca Audi zginął na miejscu. 31-letnia kobieta kierująca Fiatem została przewieziona do łęczyńskiego szpitala.
Droga Włodawa – Lublin jest całkowicie zablokowana w miejscowości Turowola. Policjanci wyznaczyli objazd przez Ciechanki.
Utrudnienia będą występowały do godziny 10tej.

Do wypadku doszło również na 15 kilometrze drogi Łęczna-Lublin (w m. Łuszczów). Samochód osobowy BMW zderzył się z autobusem. Jedna osoba trafiła do szpitala. Tutaj ruch odbywa się wahadłowo.


Udostępnij ten wpis!

4 przemyślenia na temat „Tragiczny wypadek w Turowoli, zderzenie w Łuszczowie

  1. Choćby postawili ograniczenie do 20km/h to i tak nic by nie zmieniło, myślicie że ktoś będzie zwracał na to uwagę?

  2. To , że do Lublina jest ograniczenie, to nic nie znaczy. Tak jak nic nie znaczą takie dwie linie na środku jezdni w kierunku Puchaczowa. Kierowcy specjalnej troski, jeśli jadę do Lublina i przeginam jadąc 80km/h, i Wy mnie wyprzedzacie to co sobie myślicie? Mam zachowaną bezpieczną odległość jadąc za innym pojazdem a Wy zajeżdżacie mi drogę i jeszcze bezczelnie zwalniacie aby skręcić w poprzeczną. Jak się wtedy czujecie. Jak się Wam wydaje i czujecie się doskonałymi kierowcami to gratuluję samouwielbienia. Bo w odczuciu innych ludzi, dobry kierowca to taki co jadąc z Bogdanki użyje hamulca tylko raz, na stop-ie w Puchaczowie, włączy kierunkowskaz 100m wcześniej itd. Mam przejechane 1,6 mln km i nie czuję się doskonałym kierowcą. Czasami i ja mam fantazję i pojadę 220 km/h. Tylko trzeba wybrać inne miejsce a nie DK82.

  3. A na trasie łęczna-Lublin była także koparka.
    Koparkę można zobaczyć 100 m dalej.

  4. na trasie z Łęcznej w stronę Bogdanki powinno być organicznie prędkości do 70 tak jak to jest zrobione w stronę Lublina. To może choć trochę spraw,i że nie będą tam jeździć jak idioci, wyprzedzać na podwójnej ciągłej, ścinać zakręty, itp.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.