Spłonął fotoradar w Łuszczowie (DK82) [Zdjęcia]

Kopiując pewnego klasyka mozna powiedzieć, że w najbliższym czasie „nikt przez tą maszynę sfotografowany nie będzie”. W nocy z soboty na niedzielę spłonął fotoradar zainstalowany w Łuszczowie na trasie Lublin -> Łęczna (DK 82). Zgodnie z relacjami świadków miał zostać oblany łatwopalną substancją, a następnie podpalony. Jak informuje policja, uszkodzenia maszyny nie są duże. Może to oznaczać, że po krótkiej, wymuszonej przerwie, fotoradar znów będzie „pilnował” kierowców.

Poniżej zdjęcia obrazujące poziom zniszczeń:

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

11 komentarzy do artykułu "Spłonął fotoradar w Łuszczowie (DK82) [Zdjęcia]"

 1. endi187 pisze:

  po co radar w łuszczowie dla vipów

 2. zły pisze:

  przeciez ten masz od poczatku jego postawienia NIGDY niebyl nabity i nie zrobil ani jednego zdjecia. Nie rozumiem tylko dlaczego stal odkryty. Bo w koncu po to usunieto z drogi wiekszosc masztow w Polsce (swoja droga postawionych za miliony zl) by nie staly puste. I szumnie zapowiedzi byly takie ze WSZYSTKIE odkryte fotoradary beda nabite. A ten nigdy nie byl. Wiec mozna go traktowac jako w pewnym sensie atrapę.

  • eliia pisze:

   No właśnie ile razy jak wracałam z Lublina to nigdy nie zauważyłam żeby siedziała w nim kamera ale stanowił swojego rodzaju straszak :).

   • zły pisze:

    no ale jaki to ma sens? najpierw wydano miliony na postawienie masztów w których od czasu do czasu były wkładane fotoradary. Później zgodnie z nowymi zamysłami „wszystkie puste maja być zasłonięte a atrapy usunięte”. Dlatego postawione wcześniej maszty np w Zofiówce i na ul. Turystycznej w Lulinie. Wiec nie rozumiem po co był ten cały cyrk ze stawianiem i ustawianiem pustych fotoradarów skoro proceder trwa nadal 😉 Ale jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o $$$. Tylko trzeba być konsekwentny w swoich postanowieniach. Jeśli puste miały być zakryte to trzeba pusty zakryć. 😉

 3. antykosa pisze:

  onleczna: Fotoradary nie działają dla bezpieczeństwa, ale dla pieniędzy przyznaje policja to komentarz ze strony wykop . pl

  • onleczna pisze:

   @antykosa odpowiedz po prostu na moje ostatnie pytanie.

   • onleczna pisze:

    P.S. Dla jakich pieniędzy? Masz oznakowany, widoczny, żółty fotoradar, w jaki sposób on ma Ci zabrać pieniądze?

 4. antykosa pisze:

  onleczna- jeśli środki „zdobyte” będą przeznaczone na dobry cel to jestem za, jednak mam inną wiedzę na temat zużycia tychże…….

 5. onleczna pisze:

  @antykosa z jaką prędkością jeździsz albo chciałbyś jeździć w terenie zabudowanym? Jak myślisz, kto zapłaci za naprawę tego fotoradaru? A może pomyliło Ci się ze „zbukrowanymi” przez straż miejską mobilnymi fotoradarami? Zanim mnie „zjedziesz” napisz czy jesteś za samowolką prędkościową na drodze a jak nie to w jaki inny sposób nad tym zapanować?

 6. antykosa pisze:

  wreszcie ktoś się wziął za NIELEGALNE podglądanie mojego auta… super to powinno być ogólnokrajowe działanie.

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes