Łęczna stroi się na święta? [Zdjęcia]

Pierwsze listopadowe święta za nami, pora więc wzorem kampanii reklamowych w tv, rozpocząć przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Dzisiejszy wpis to reakcja na wiadomość od Czytelnika, który zauważył już pierwsze świąteczne „ozdoby” w Łęcznej.
Wygląda na to, że straż miejska i urzędnicy odpowiedzialni za porządek w mieście znowu zaspali. Poniżej kilka fotek wykonanych w okolicy ul. Bogdanowicza i Patriotów Polskich.

Oprócz standardowego syfu w postaci papierów, butelek, czy szmat leżących w trawie jest też wisienka na torcie, a w zasadzie na „choince”. Zobaczcie sami:

Przypominam, że w tym roku znacznie więcej wydajemy na porządek w mieście, likwidację dzikich wysypisk i inne podobne czynności. Zapytam wprost: Gdzie się podziały te pieniądze?

Na koniec najciekawsze. Czytelnik kilka tygodni temu wykonał fotkę wyłamanej gałęzi drzewa znajdującego się przy kortach tenisowych przy ul. Bogdanowicza.

Wrócił tam w ubiegły piątek i…


Mamy tu zatem obszar zachowany w stanie naturalnym, lub zbliżonym do naturalnego. Problem w tym, że nie jest to park narodowy, a zwyczajny efekt urzędniczych zaniedbań. Do roboty!

Udostępnij ten wpis!

9 przemyślenia na temat „Łęczna stroi się na święta? [Zdjęcia]

 1. a ja bym zwrócił uwagę na to jak niszczeje nasza nowo powstała ,,ścieżka rowerowa” na jednym z przejść dla pieszych przy ścieżce zrobiono sobie dojazd do nowo powstałego osiedla ,samochody nie tylko osobowe ale typu STAR przyjeżdżają przez przejście dla pieszych chodnik i ścieżkę czy takim łamaniem przepisów nie powinna się zając nasz Straż Miejska? pod linkami poniżej foty jak owe przejście wyglądało kilka tygodni temu teraz jest już znacznie gorzej:
  http://www.fotoszok.pl/upload/7763732e.jpg
  http://www.fotoszok.pl/upload/65d4f359.jpg
  http://www.fotoszok.pl/upload/55106db6.jpg
  http://www.fotoszok.pl/upload/db61a24f.jpg

 2. Wiadomo że śmieca ludzie ale ja nie będę za urzędnika sprzątać bo jemu za to płacimy wszyscy żeby było czysto. Niech ruszy tyłek i zobaczy. Liczymy czas kiedy gałąź zniknie? Wszystko palcem trzeba pokazać

  1. Po prostu wku…. mnie fakt, że w takiej małej Łęcznej, mając dookoła tyle koszy na śmieci ludzie walą pod siebie i zarówno Ty Arnold jak i ja musimy za to płacić.

   1. Arnold, nie sprząta tego urzędnik tylko te pomarańczowe służby lub jak to jest pod moim bloku ludzie ze spółdzielni.

    onleczna, zgadzam się z Tobą. Ludzie sami sobie zaśmiecają i zaśmiecają innym. Jakby nie można było się przejść kawałek z butelką w ręce i ją wyrzucić. Chociaż patrząc na butelkę Amareny widać kto śmieci..

 3. Najgorsze w tym wszystkim jest to że tej butelki wiatr nie zawiesił na tym świerku, wątpię też w to żeby te śmieci podrzucali nam przyjezdni np. ze Świdnika.

 4. To Jeszcze ulice zamiataj, śmieci zbieraj kosze opróżniaj a urzędnik który dostaje kasę za to żeby porządku pilnować będzie się cieszył że jakiś gość za niego i podległe mu służby odwala robotę. Jakbyś chciał pomóc i mi to mam trochę roboty na działce. Oczywiście liczę że zrobisz to za darmoche. Piwo ewentualnie postawie 😉

 5. Do autora 1 fotki – tak trudną potrząsną tym drzewkiem i zdjąć tą butelkę ????Chyba tak bo sam to dzisiaj zrobiłem.A co do ostatnich dwóch fotek to nawet szkoda sie wypowiadać ,nie jest to wyłamana gałąź jednego ze zdajadujących się drzew lecz kupa gałęzi ,która została uzbierana po przycincince drzew tam rosnących ,która nie została uprzątnięta przez odpowiednie służby

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.