Sprzątanie ścieżki rowerowej i wąwozu… Czy to już wszystko? [Zdjęcia]

Trzy tygodnie temu, czytelnicy informowali mnie o nie najlepszym stanie łęczyńskiego wąwozu i ścieżki rowerowej. Mogliście o tym przeczytać w tym wpisie(LINK). Mam dla Was dobrą wiadomość! W wąwozie i na ścieżce rowerowej ruszyły prace porządkowe 😉
Na ścieżce uzupełnione zostały ubytki w nawierzchni, pracownicy urzędu przystąpili również do regulacji zieleni w wąwozie. Gałęzie i krzaki zostały solidnie przycięte. Pozostało jeszcze usunąć chwasty ze ścieżki, wykosić trawę i uprzątnąć śmieci.
Czytelniczka, która przesłała poniższe zdjęcia obawia się, że to już koniec prac przy oczyszczaniu tego terenu. Mam jednak nadzieję, że zostaną dokończone w przyszłym tygodniu. Tymczasem możecie oglądać postępy robót na poniższych fotografiach.

Kolejny raz sprawdza się powiedzenie, że w Łęcznej wszystko jest możliwe, jeśli tylko sprawa zostanie odpowiednio nagłośniona. Trzymam kciuki za postępy prac przy porządkowaniu opisywanego terenu.
Urzędnicy mogą być pewni, że efekt finalny prowadzonych obecnie robót, zostanie sprawdzony przez mieszkańców. Jeśli kolejny raz „odwalicie kichę”, wszyscy zobaczą ją na zdjęciach.

Udostępnij ten wpis!