Co z tym mostem?

Mimo, że prace przy remoncie nawierzchni jezdnej na moście na Wieprzu w Ciechankach Łęczyńskich nie są już prowadzone, kierowcy cały czas zmuszeni są do objazdu tego odcinka. O termin oddania remontowanego mostu kierowcom, na ostatniej sesji rady miejskiej, radny Fijałkowski dopytywał burmistrza. Ten z kolei w swoim „stylu” odburkiwał, że to pytanie nie do niego, tylko do zarządu dróg wojewódzkich. No tak, jak radny mógł w ogóle pomyśleć, że Kosiarski ma coś wspólnego z Łęczną…
Zamknięty most nie przeszkadza łęczyńskiej straży miejskiej(podległej burmistrzowi), która zgodnie z informacjami czytelników, z remontowanego odcinka uczyniła sobie nowe miejsce, gdzie może gnębić kierowców. (Co ciekawe z oficjalnej informacji nadesłanej przez SM wynika, że w podanej lokalizacji strażnicy nie podejmowali żadnej interwencji. No cóż… bardziej uspokoiłoby mnie gdybym otrzymał informację, że nie pojawiali się w tym miejscu 😉 ) Czy to jest ten dobry plan dla Łęcznej?
Z moich informacji wynikało, że przejazd miał być otworzony już w ten weekend. Jednak wczorajszego wieczora otrzymałem kolejnego maila z informacją, że nadal jeździmy objazdem.
Mam nadzieję, że nie czekamy na dogodny termin kiedy uśmiechnięci włodarze będą mogli przecinać wstęgi…

Udostępnij ten wpis!

6 przemyślenia na temat „Co z tym mostem?

 1. Uprzejmie donoszę że most otworzyli. Wczoraj nim przejechałem bez barierek 😀

  1. Uprzejmie donoszę że most ZAMKNIĘTY. Dzisiaj przejechałam przez Rossosz.

 2. To tylko ludziom bez własnego zdania można wcisnąć taki KIT.
  Dziś znalazłem, ale w w skrzynce na listy wycieraczkowca jakim jest Pojezierze.
  Przeglądam i co widzę – Kuczyński umoralnia wszystkich co jest dobre, bo krytyka władzy i inne zdanie to jest BE.
  Jako mieszkaniec musisz myśleć jak chce ekipa rządząca.
  Atakuje opozycję, wszystkich co nie dają się sterować.
  Na razie tych znanych radnych opozycji, bo nowych jeszcze na razie nie poznał.
  Radnego Łagodzińskiego, że nie wie jak głosować, bo mu filar zasłania, radnego Pawlaka, że to niby on steruje jak mają w opozycji głosować.
  Fijałkowskiego, że miał już swoje pięć minut w rywalizacji z Kosiarskim.
  Jak można 9 – ciu opozycyjnych Radnych porównywać do jakiegoś kukiełkowego teatrzyku.
  Przecież tych radnych wybrali w wyborach mieszkańcy, by ich prezentowali we władzach miasta.
  Zastanawiam się kto tak naprawdę steruje tym człowiekiem?
  Zresztą wnioski każdy wyciągnie sam.
  W mojej ocenie osobnik ten jest mniej niż 0.

 3. Kosiarski dotrzymuje słowa – jest sobą. Macie to co wybraliście. Grzeczny miły rozważny teodor. Daliście się zrobić w h… Drodzy wyborcy. Oczywiscie nie wszyscy.

  1. No tak jest, niestety cała ta szara masa nawet się o tym nie dowie bo tak naprawdę się kompletnie tym nie interesuje, nie czyta, nie bywa… Oni czytają co najwyżej propagandęratusza24.pl albo i tego nie, a nade wszystko uwielbiają powtarzać plotki rozsiewane przez ludzi z otoczenia kosiarskiego (celowo z małej litery). Moja koleżanka kłóciła się ze mną i wmawiała mi(jakieś 2 lata temu), że brak remontów na bobrownikach to wina opozycji bo nic nie robi i nie pozwala burmistrzowi na remonty, że opozycja wszystko blokuje… To pokazuje poziom wiedzy na temat funkcjonowania jednostek samorządowych… Tak samo pewnie uważa, że to co się dzieje w kraju to wina PIS-u a nie PO… Na koniec jak mi powiedziała skąd taki pogląd to się załamałem – jej tata spotkał wiceburmistrza na ulicy i go zapytał o brak inwestycji, więc wiceburmistrz tak mu to wytłumaczył! Oczywiście jej ojciec z pasją powtarzał te głupoty dalej…

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.