Trzymajcie się mocno. Nadchodzi 2016!

Pisząc podsumowanie 2014 roku, patrząc na statystyki, zastanawiałem się czy można więcej, czy to możliwe aby poprawić tak dobre wyniki. Nie zawiedliście! Niczym wąsaty blog udowodniliście, że DA SIĘ!
Liczniki statystyk z mijającego roku pokazują ponad 2 100 000 (dwa miliony sto tysięcy) odsłon oraz 550 000 (pięćset pięćdziesiąt tysięcy) unikalnych odwiedzin. OGROMNIASTE Dzięki!

W nowym roku życzę Wam odwagi byście mogli iść do przodu bez względu na okoliczności i wiary w powodzenie wszystkich Waszych planów. Pamiętajcie też o dotychczasowych sukcesach aby móc powtórzyć je w przyszłości oraz o porażkach aby skutecznie je eliminować. Wszystkiego najlepszego na nowy rok!

Kończąc, już bardzo krótko. Jeśli myśleliście, że w 2015 było ostro, to przygotujcie się, a bardziej delikatnym zalecam pieluchy. Jak mawia młodzież – będzie naprawdę grubo! 2016 – zaczynamy! 🙂

Bartol.

Udostępnij ten wpis!

3 przemyślenia na temat „Trzymajcie się mocno. Nadchodzi 2016!

 1. Nie zawsze się zgadzam ale cenię za odwagę, inteligencję i za pazur, który jest cechą ludzi ponadprzeciętnych.

 2. No i fajnie mamy już 2016 rok.
  Nie wiedziałem, ze LLE24 ma tylu czytających a i z pewnością dołączą teraz nowi i zamieszczając swój komentarz.
  Ja chciałbym aby rok 2016 był rokiem zwrotu w polityce samorządowej, bo chyba nadszedł czas rozliczenia „machloi”.
  Ty Bartolu pilnuj tego co się dzieje w mieście i poprzez LLE opisuj działania samorządowców.
  Ja czasem dołożę do Twojego artykułu swój komentarz i do tego zachęcam też innych.
  Nie dajmy się przynajmniej w tym nowo rozpoczętym 2016roku rządzącym w ##ja robić.
  Pozdrawiam. 😉

 3. A Ja życzę Wam i wszystkim odwiedzającym, aby ten nadchodzący rok był WYJĄTKOWY pod każdym względem! Dlatego, życzę Wam głowy pełnej MARZEŃ, bo to właśnie marzenia są podstawą każdego sukcesu! MIŁOŚCI, bo ona dodaje skrzydeł, a bez skrzydeł trudniej się lata! UŚMIECHU, bo nawet ten najmniejszy sprawia, że szara rzeczywistość staje się piękniejsza i ENERGII, bo ona pomaga nam przenosić nawet te największe góry!
  W tym roku bądźmy szczęśliwsi, życzliwsi i bardziej twórczy!
  Niech się spełnią życzenia: te łatwe i trudne do spełnienia. Niech się spełnią te duże i te małe, te mówione głośno lub wcale. Niech się spełnią wszystkie one krok po kroku, Szczęśliwego Nowego Roku !!!

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.