Złodzieje na imprezie

Trzem mieszkańcom Lublina w wieku 18 i 21 lat grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Młodzi mężczyźni w nocy z soboty na niedzielę podczas zorganizowanej imprezy w jednym z domów jednorodzinnych w gminie Spiczyn ukradli sprzęt RTV i złotą biżuterię. Wartość skradzionych przedmiotów została oszacowana na ponad 10.000 zł.

18 – letni mężczyzna wraz z swoją 20 – letnią siostrą zorganizował spotkanie dla znajomych w domu jednorodzinnym w gm. Spiczyn. Część osób o imprezie dowiedziało się z jednego z portali społecznościowych. Po północy kiedy kilka osób opuściło mieszkanie organizatorzy imprezy zorientowali się, że z domu zginęły m.in. dwa laptopy, monitor, telefon, ipod oraz złota biżuteria..

Sprawcy zostali zatrzymani w niedzielę rano. Policjanci w ich miejscach zamieszkania odnaleźli sprzęt RTV. Natomiast złotą biżuterię funkcjonariusze ujawnili podczas przeszukania pojazdu użytkowanego przez jednego ze sprawców. Złote pierścionki oraz zawieszka ukryte były w samochodowej popielniczce. Policjanci odzyskane mienie przekazali właścicielom.

(Źródło: kwp.lublin.pl)

Udostępnij ten wpis!

Jedna myśl na “Złodzieje na imprezie

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.