Ulice zamieniły się w potoki

Tym razem synoptycy nie pomylili się, prognozując, że w dzisiaj w naszym regionie mogą wystąpić burze oraz opady deszczu. Około dwadzieścia minut intensywnych opadów wystarczyło, aby ważne ulice w naszym mieście (al. Jana Pawła II, Piłsudskiego) zamieniły się w rwące i głębokie potoki. Wszystko działo się dzisiaj około 15tej.
Poniżej kilka zdjęć, nadesłanych przez naszego czytelnika. Może nie porażają jakością ale widać na nich dokładnie, że nasze „kwitnące latarnie” dostały dzisiaj solidną porcję wody, aby móc kwitnąć jeszcze przez długi czas 😉

Udostępnij ten wpis!

5 przemyślenia na temat „Ulice zamieniły się w potoki

 1. Podobno inteligentni ludzie potrafią czytać między wierszami. Każdy (inteligentny) po przeczytaniu tego bloga dowie się jaki jest jego cel oraz tendencja. A podobno mówienie źle o konkurencji to nie jest dobrze sprzedażowo. A chyba o to chodzi, żeby sprzedać siebie mieszkańcom/wyborcom.
  Już nie mogę doczekać się wyborów samorządowych, kiedy będzie można publicznie rozliczyć wszystkich radnych, tych osiedlowych również. Mam nadzieję, że będą mieli na swoim koncie coś więcej niż „krzyczenie” na radach lub „próbowanie”.

  1. Tu nie trzeba czytać między wierszami. Przekaz jest jasny, czytelny i prosty do zrozumienia.

   PS.O jakiej konkurencji mówisz? LLE24 nie ma konkurencji! 🙂

 2. I to oczywiście wina lokalnej władzy, że pada deszcz. Ehh admin zachowuje się jak Jarosław K … co by się nie działo to i tak wina Donalda T

  1. Kolego, czy mógłbyś wskazać gdzie zostało napisane że opady są winą władzy?

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.