W Łęcznej na wiosnę kwitną nawet latarnie! [Galeria]

Nikt z Was nie ma wątpliwości, że wiosna już do nas przyszła. W całym kraju słupki rtęci poszybowały w okolice 15, a w niektórych miejscach przekroczyły nawet 20 stopni. Oczywiście najbardziej zielona pora roku dotarła także do Łęcznej. Wszystko kwitnie. Jadąc przez miasto, możecie zauważyć nawet kwitnące latarnie. Są dosłownie wszędzie. Przy głównej ulicy miasta, a także na osiedlach.

Właśnie takie obrazki będą widzieli turyści, przejeżdżający nasze miasto w trakcie zbliżającej się majówki. To naprawdę „piękna” wizytówka grodu dzika. Poniższe okazy upolowałem, poruszając się Aleją Jana Pawła II w Łęcznej. Tylko po jednej stronie jezdni;) To chyba najwyższy czas aby wymienić zimową galerię dziur na „Kwitnące Latarnie”. Może właśnie za pomocą takiej publikacji, uda się wybudzić urzędników odpowiedzialnych za wygląd naszego miasta, z głębokiego, zimowego snu. A może urzędowa kawa jest za słaba?

Jeśli posiadacie podobne „stalowe kwiaty” w swoim otoczeniu, prześlijcie ich fotki na skrzynkę mailową redakcja@lle24.pl. Wszystkie zostaną umieszczone w specjalnej galerii na TEJ STRONIE 😉


Udostępnij ten wpis!

2 przemyślenia na temat „W Łęcznej na wiosnę kwitną nawet latarnie! [Galeria]

  1. Jako turysta patrze tylko na latarnie, kazdy turysta na nie patrzy w sumie. Z rodziną staje i robie zawsze zdjecie przy latarniach w miescie gdzie jestem. Czesto stoją jakieś panie tam, ale zwykle za 5zł zrobia nam zdjecie nawet 😉 Pozdrawiam i naprawcie latarnie to przyjade na zdjecia, bo kusząco wyglądają.

    1. Kolego nie musisz wcale specjalnie do nich przyjeżdżać – one witają Cię przy głównym trakcie naszego miasta 😉

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.