Urząd zatrudnia! Do wyboru etaty w MOPS i straży miejskiej.

Szukacie pracy? Dobrze trafiliście! I choć część z Was być może stwierdzi, że te stanowiska zostały już obsadzone, warto o nich wspomnieć. Na pierwszy rzut idą dwa etaty w MOPSie. Oprócz wyższego wykształcenia nie znalazłem poważniejszej przeszkody dla ewentualnych kandydatów. Co prawda niezbędne wymaganie dotyczące „wysokiej kultury osobistej” mogłoby w mojej ocenie zdyskwalifikować włodarza ale jestem przekonany, że nie będzie startował 😉

O szczegółach tego naboru, poczytacie poniżej:

Gdyby jednak nie pociągała Was statyczna praca w MOPSie, możecie wybrać etat pełen wrażeń w… straży miejskiej.
Tak, zgadza się, mimo negatywnego odbioru tej służby w naszym mieście, włodarz zdecydował się na nowego pracownika. No cóż, racjonalne myślenie nigdy nie było mocną stroną ratusza.

Chcąc pracować w straży, nie musicie posiadać wyższego doświadczenia. Może Wam się jednak przydać znajomość języka angielskiego (która o dziwo nie jest wymagana w MOPSie).

Szczegóły tego ogłoszenia znajdziecie tutaj (LINK).

Elementem łączącym oba nabory jest termin składania aplikacji. Kandydaci mają na to czas do 14 marca 2016.

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

6 komentarzy do artykułu "Urząd zatrudnia! Do wyboru etaty w MOPS i straży miejskiej."

 1. AnuchaBos pisze:

  Proszę zwrócić uwagę na fakt, że pracownicy Straży Miejskiej to również ludzie po studiach, wykształceni i znający język obcy.

 2. Edi 2 pisze:

  gdyby urzednicy nalezeli do pis mianowali by swoich bez konkursu

 3. Henryk pisze:

  Angielski do Straży …. hmmm ciekawe chyba starz przechodzi na wyższy poziom …..a w Mopsie …bez angielskiego to dziwne ….czyli straż miejska nastawia się na współpracę z zagranicznymi służbami tego typu …..a co z pracownikami Mopsu ?? przecież wyjeżdżają za granice na wymiany itp. ….można bez języka .. ciekawe ile pracowników Mops-u zna języki obce ….

  • ak pisze:

   Kilku pracowników mops zna pewnie język obcy np. ..Rosyjski.. z dawnych lat i nie tylko pracownicy mops znają ten język w Łęcznej.

 4. ABC pisze:

  Oby tym razem inny członek rodziny Kuczyńskiego przypadkiem nie wygrał konkursu w MOPS.

  • ala pisze:

   No jeśli będzie miał „niższe” doświadczenie to do straży czemu nie

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes