Urząd zatrudnia! Do wyboru etaty w MOPS i straży miejskiej.

Szukacie pracy? Dobrze trafiliście! I choć część z Was być może stwierdzi, że te stanowiska zostały już obsadzone, warto o nich wspomnieć. Na pierwszy rzut idą dwa etaty w MOPSie. Oprócz wyższego wykształcenia nie znalazłem poważniejszej przeszkody dla ewentualnych kandydatów. Co prawda niezbędne wymaganie dotyczące „wysokiej kultury osobistej” mogłoby w mojej ocenie zdyskwalifikować włodarza ale jestem przekonany, że nie będzie startował 😉

O szczegółach tego naboru, poczytacie poniżej:

Gdyby jednak nie pociągała Was statyczna praca w MOPSie, możecie wybrać etat pełen wrażeń w… straży miejskiej.
Tak, zgadza się, mimo negatywnego odbioru tej służby w naszym mieście, włodarz zdecydował się na nowego pracownika. No cóż, racjonalne myślenie nigdy nie było mocną stroną ratusza.

Chcąc pracować w straży, nie musicie posiadać wyższego doświadczenia. Może Wam się jednak przydać znajomość języka angielskiego (która o dziwo nie jest wymagana w MOPSie).

Szczegóły tego ogłoszenia znajdziecie tutaj (LINK).

Elementem łączącym oba nabory jest termin składania aplikacji. Kandydaci mają na to czas do 14 marca 2016.

Udostępnij ten wpis!

6 przemyślenia na temat „Urząd zatrudnia! Do wyboru etaty w MOPS i straży miejskiej.

  1. Proszę zwrócić uwagę na fakt, że pracownicy Straży Miejskiej to również ludzie po studiach, wykształceni i znający język obcy.

  2. gdyby urzednicy nalezeli do pis mianowali by swoich bez konkursu

  3. Angielski do Straży …. hmmm ciekawe chyba starz przechodzi na wyższy poziom …..a w Mopsie …bez angielskiego to dziwne ….czyli straż miejska nastawia się na współpracę z zagranicznymi służbami tego typu …..a co z pracownikami Mopsu ?? przecież wyjeżdżają za granice na wymiany itp. ….można bez języka .. ciekawe ile pracowników Mops-u zna języki obce ….

    1. Kilku pracowników mops zna pewnie język obcy np. ..Rosyjski.. z dawnych lat i nie tylko pracownicy mops znają ten język w Łęcznej.

  4. Oby tym razem inny członek rodziny Kuczyńskiego przypadkiem nie wygrał konkursu w MOPS.

    1. No jeśli będzie miał „niższe” doświadczenie to do straży czemu nie

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.