Uwaga kierowcy: Oszuści w Nowogrodzie! Nie dajcie się nabrać na fałszywe złoto [Video]

Jak informuje czytelnik wąsatego bloga, na trasie Łęczna -> Lubartów, w miejscowości Nowogród, pojawili się oszuści oferujący fałszywe złoto. Panowie o śniadej karnacji zatrzymali się srebrnym VW Passatem w zatoce przystankowej i zatrzymują przejeżdżające tamtędy pojazdy. Schemat „pracy” owych panów nie jest skomplikowany. Informują zatrzymanego kierowcę o tym, że skończyło im się paliwo i nie mają pieniędzy aby je kupić. Oferują więc fałszywą biżuterię w zamian za pieniądze.
W ostatnich dniach podobni panowie zatrzymujący pojazdy byli widywani w różnych częściach naszego województwa. Tym razem padło na okolice naszego miasta.

W praktyce proceder wygląda właśnie tak:

Amatorów taniej, złotej biżuterii zapraszam do sklepów jubilerskich, ponieważ oferowana przez przedsiębiorczych panów biżuteria jest w najlepszym wypadku wykonana z tombaku 😉

Aby ta informacja dotarła do jak największej liczby odbiorców, kliknij niebieski przycisk LUBIĘ TO! widoczny pod tym zdaniem.

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

Brak możliwości komentowania.

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes