Uwaga na nieoznakowane Mondeo!

Poruszając się dzisiaj po drodze krajowej numer 82 Lublin -> Włodawa zdejmijcie nogę z gazu. Zgodnie z informacją czytelnika, na tej trasie pojawił się nieoznakowany radiowóz inspekcji transportu drogowego wyposażony w fotoradar. Około godziny 8:30, pojazd widziany był w okolicy stadionu Górnika Łęczna.

W ostatnim czasie na DK82 doszło do kilku bardzo poważnych wypadków. Należy wiec spodziewać się (przynajmniej w najbliższym okresie) zwiększonej liczby kontroli drogowej.

Udostępnij ten wpis!

13 przemyślenia na temat „Uwaga na nieoznakowane Mondeo!

 1. Za późno się ruszyli ale lepiej późno niż wcale. Większość dywaguje czy pomoże radiowóz nieoznakowany czy powinien to być zwykły. Nasze łęczyńskie radiowozy stoją pod shellem i nie wydaje się żeby miało ich coś ruszyć. A narzekający na nieoznakowane – będziecie płakać jak wy albo ktoś z waszych bliskich straci zdrowie lub życie; oczywiście nie przez was mistrzowie kierownicy ale przez innego LLE, który „nie ma takich umiejętności jak wy” a zapi****a ile fabryka dała po naszej BARDZO WĄSKIEJ DK82.
  Pozdrawiam

 2. dobra, pewnie z…ie mnie jak burego kota, ale moje zdanie jest takie, że nie powinno się udostępniać takich informacji publicznie. Dlaczego? Ano dlatego, że nie ma tygodnia bez informacji o wypadku na trasie Łęczna – puchaczów i Łęczna – Lublin. Pewnie, my myślimy o policjantach jako o złodziejach itp itd, no niewdzięczna służba. Prawda jest taka, że jak jadę do LBN to ile mi się razy k… wymksnie bo mnie jakiś debil mija na trzeciego, albo trąbi albo mi przed maską wyprzeda to moje. W USA jest tak, że piratów drogowych się zgłasza, obok dróg stoją słupy z napisami „Zadzwoń jesli widzisz pirata drogowego”, mało tego jeśli ktoś nastuka sobie za dużo mandatów to ubezpieczyciel może odmówić mu ubezpieczenia. Reasumując, takie ostrzeganie jest moralnie naganne bo dajemy przyzwolenie na piractwo drogowe. Dlaczego jadać z dziećmi, przepisowo i ok, mam się bać czy jakiś łepek mi nie wyskoczy zza zakrętu bo zapiep….a 150/h?

  1. Masz rację za dużo jest wypadków. Ale czy nieoznakowany fotoradar poprawi bezpieczeństwo ? Ten który jedzie 150 nie zwolni bo nie będzie wiedział że tam jest fotoradar a jedynie nabije kasę budżetu państwa.
   Tak jak pisałem wcześniej jestem za duża ilością radiowozów itp ale OZNAKOWANYCH. Podałem niżej przykład z Australii gdzie samochody z fotoradarem są OZNACZONE ZNAKIEM NA DACHU jak widzisz znak nie jest mały właśnie po to by ludzie wiedzieli że czeka ich kara za szybką jazdę. Oczywiście są też nieoznakowane. Ale te powinny łapać na gorącym uczynku. Wtedy zadziała prewencja.
   Ostatnio jadąc z lublina jechałem i tu się przyznam bez bicia 90km/h w miejscu gdzie jest oczywiście ograniczenie 70 (idiotyzm moim zdaniem ale to tylko moje zdanie). Dojeżdżając do zakrętu w miejscowości kol. Łuszczów mam przed sobą jedno autko a z przeciwka jedzie samochód. Dość daleko ale wg mnie nie tyle daleko by wyprzedzać, szczególnie że w niedalekiej perspektywie zakręt. I co ? Mnie i ten samochód przede mną wyprzedza peżo ! na ciągłej i widząc że z przeciwka jedzie auto. A na tylnym siedzeniu ma dziecko w foteliku. Jak widzisz tych idiotów którzy wiozą dziecko z tyłu i wyprzedzają na 4-go też trzeba się bać

 3. A gdzie jest Straż Miejska ? Przecież oni stoją na trawniku , a podatki znów poszły w górę .

 4. blachy są warszawskie, WNxxxx albo coś takiego, widziałem to mondeo kilka razy na mełgiewskiej.

 5. w miniony poniedziałek ok godz. 14 jechałem za tym mondeo od mostu w Łęcznej za stadionem, aż do ronda w Turce, tam skręcili na Chełm, po drodze kilka samochodów nas wyprzedziło i mondeo ponagrywało ich trochę…

 6. Widzialem jak ford zatrzymal kogos zaraz za Leczna w kierunku Lublina i jeszcze tajniacy stali dzis na wyjezdzie z lecznej strone Wlodawy uwazajcie mobilki 🙂

 7. A dlaczego tablice są zamazane?
  Czy to tajemnica? Czy to tajne służby? Może mafia…

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.