W Łęcznej asfalt topnieje razem ze śniegiem!

Uwaga na dziury w łęczyńskich drogach!
Nieuchronnie zbliża się wiosna, a co za tym idzie coraz częściej na blogu będą publikowane informacje na temat dróg i ulic na których wraz ze śniegiem „stopniał” np. asfalt (o ile kiedykolwiek tam był).

Od kilku dni wąsatą skrzynkę zapełniają informacje o stanie łęczyńskich ulic. Jak zgodnie podają czytelnicy, takiej sytuacji nie było już dawno. Posypały się drogi na wszystkich osiedlach. Na wąsatą skrzynkę nadesłano zgłoszenia z Bobrownik, Słonecznego i Samsonowicza.

Poniżej kilka fotek z ulicy Cegielnianej. Przepraszam za jakość fotek. Zostały wykonane w nocy przez czytelniczkę próbującą tamtędy przejechać.

Pamiętajcie, że jeśli na uszkodzenie Waszego pojazdu miał wpływ stan drogi, właściciel auta nie musi (a nawet nie powinien) pokrywać kosztów naprawy z własnej kieszeni, tylko starać się o odszkodowanie od zarządcy drogi.
Żeby otrzymać odszkodowanie należy zebrać odpowiednie dowody obciążające właściciela drogi. Należy sfotografować uszkodzenia oraz miejsce zdarzenia. Potem należy zgłosić się na policję, która sporządzi odpowiednie notatki
z zaistniałego zdarzenia. Następnie należy ustalić do kogo należy feralny odcinek drogi.

Jeśli w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania występują podobne ubytki w nawierzchni, prześlij informację wraz ze zdjęciami na adres redakcja@lle24.pl. Wszystkie zostaną opublikowane!
Sami wiecie, że na łęczyńskiego urzędasa nic tak nie działa, jak nagłośnienie sprawy i pokazanie palcem w którym miejscu konieczna jest poprawa 🙂

Zatem do dzieła!

Udostępnij ten wpis!

9 przemyślenia na temat „W Łęcznej asfalt topnieje razem ze śniegiem!

 1. Cegielnianą dziś ok.godz.9:40 już łatali, nawet z użyciem zagęszczarki ubijając łaty.
  Brawo panowie z U.M. w Łęcznej za szybką reakcję.

  1. Wiklinowa w nie lepszym, ale urzędnik ci powie, że jest super jest super więc o co ci chodzi.

 2. dokładnie pojedźcie sobie do Lublina Świdnika czy Lubartowa wszędzie tak po zimie jest nie ma co afery robić w Łęcznej i tak porównywalnie większość dróg jest w bardzo dobrym stanie niż w innych miastach

  1. Jest ta róznica kolego, że w Łęcznej z tym nic się nie robi i doły robią się tylko większe. Nieróbstwo trwa w Łęcznej od ponad 10 lat.

   PS. Szybko wypiłeś urzędową kawkę i do komentarzy? 🙂

   1. niestety nie wiem co to znaczy urzędowa kawka gdyż jestem studentem 😛

 3. Szanowny agh ta droga wygląda tak co roku od 12 lat jak mieszkam na Słoneczku rok w rok jest tylko łatana może i będzie remontowana zobaczymy oby. Dziś poniedziałek i wiadomo ile samochodów jeździ tą drogą w ten dzień może jakieś znaki tymczasowe postawią nie każdy widzi zwłaszcza rano gdzie są dziury a są wszędzie. Jeśli chodzi o twój alternatywny pomysł wyjazdu ze słoneczka to druga strona nie jest lepsza.

 4. A to cegielniana nie ma być remontowana za parę dni jeżeli pogoda dopisze? Ludzie.. Ogarnijcie to że nikt tego nie będzie łatał żeby za parę dni to niszczyć bo szkoda pieniędzy. Ul Cegielniana nie jest wislostrada z natężeniem 5000samochodow na godz i można obrać alternatywna drogę lub powoli przejechać przez doły.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.