Włamywacze za kratkami!

Nawet do 10 lat pozbawienia wolności grozi trzem włamywaczom zatrzymanym w poniedziałek (23.09) przez Policjantów z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. Z ustaleń śledczych wynika, że podejrzani działali co najmniej od listopada 2012 roku. Zajmowali się włamaniami do domów jednorodzinnych. Z reguły działali w ten sam sposób. Pokonywali zabezpieczenia okien i drzwi balkonowych. Później kradli głównie pieniądze, biżuterię i sprzęt komputerowy. Działali na Lubelszczyźnie oraz na terenie woj. łódzkiego, podkarpackiego i mazowieckiego. Straty na szkodę pokrzywdzonych szacowane są na kwotę ponad 100 tys. zł.

Funkcjonariusze praktycznie w jednym czasie zatrzymali trzech mieszkańców naszego województwa w wieku od 23 do 37 lat. Do zatrzymań doszło w Lublinie, Łęcznej oraz w gm. Uścimów. Zatrzymani doprowadzeni zostali do Prokuratury Okręgowej w Lublinie. Przedstawiono zarzuty dokonania 12 włamań na terenie całego kraju. Wszyscy zostali aresztowani. Nie wykluczone są kolejne zatrzymania.

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

Brak możliwości komentowania.

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes