Wypadek w Kajetanówce 3 ofiary śmiertelne

Jak podała TVP INFO, około 4 nad ranem w miejscowości Kajetanówka w gm. Milejów doszło do wypadku samochodowego. Bus mercedes sprinter zjechał z drogi i uderzył w drzewo. W wyniku tego zdarzenia śmierć poniosły 3 osoby.

Pojazdem podróżowały prawdopodobnie cztery osoby. Trzy zginęły na miejscu: to dwaj mężczyźni w wieku 20 i 40 lat i kobieta (20 lat). Policja odnalazła już czwartą osobę, 22-letniego mężczyznę, który po wypadku oddalił się z miejsca zdarzenia. Jest ranny i znajduje się w szpitalu w Łęcznej. Na tym etapie nie możemy jeszcze określić czy jest to świadek czy kierujący pojazdem.

Na miejscu są już wszystkie niezbędne służby. Z pierwszych doniesień wynika, że przyczyną wypadku mogła być nieostrożna jazda. Droga z Zalesia do Kajetanówki jest zablokowana w obu kierunkach.

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

Czytelnicy napisali 1 komentarz do artykułu "Wypadek w Kajetanówce 3 ofiary śmiertelne"

  1. Kaska pisze:

    Ludzie jeżdżą jak wariaty , dlatego jest tyle wypadków wczoraj w miejscowości brzezice gm piaski też był wypadek zginął mężczyzna 53-letni, ludzi noga z gazu i więcej rozwagi podczas jazdy:|

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes