Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

W wąsatym blogu, codziennie publikuję informacje dotyczące naszego miasta oraz regionu. To tutaj dowiesz się o wszystkim z pierwszej ręki. Śledzenie na bieżąco tych informacji może wymagać od Ciebie dużego zaangażowania i regularnego odwiedzania miejskiego bloga, a to w dzisiejszych, bardzo zabieganych czasach, nie zawsze jest możliwe.

Bardzo mnie cieszą Wasze odwiedziny, dziękuję za każda wizytę. Chciałbym jednak ułatwić Wam to „bycie na bieżąco”, dlatego proponuję dodanie LLE24 do ulubionych na Facebooku. Sposoby na to są dwa. Możesz skorzystać z menu po prawej stronie i tam kliknąć „Lubię to”, ewentualnie pod tym tekstem znajdziesz dokładnie taki sam przycisk. Jak mawiał klasyk „wiecie co z nim zrobić” ;). Umożliwi to bycie na bieżąco bez większego wysiłku.

Na profilu na Facebooku będziecie na bieżąco informowani o nowościach, nie wykluczam też innych atrakcji, w miarę rozwoju bloga, np. konkursów z nagrodami (pierwszy, już w przyszłym tygodniu!). Zapraszam do polubienia nas na Facebooku.

Udostępnij ten wpis!