Wypadek w Zofiówce

Łęczyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj przed godziną 18-tą w miejscowości Zofiówka. Wstępne ustalenia funkcjonariuszy wskazują na to, że 31-letnia kobieta kierująca Mitsubishi Colt wyjeżdżając ze stacji paliw, podczas włączania się do ruchu nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu czym doprowadziła do zderzenia z samochodem Daewoo Lanos. W wyniku tego wykroczenia kierująca Mitsubishi doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala w Łęcznej. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi.

(Źródło: kwp.lublin.pl)

Udostępnij ten wpis!

3 przemyślenia na temat „Wypadek w Zofiówce

  1. widziałam ten wypadek i jestem za Dj ta dziewczyna straciła duzo zdrowia przez tego idiote.A wogóle kto wymija na podwójnej ciągłej

  2. „podczas włączania się do ruchu nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu czym doprowadziła do zderzenia z samochodem Daewoo Lanos.” Dziewczyna skręcała w stronę Łęcznej lewą miała wolną więc się wychyliła a tu idiota wyprzedzał na podwójnej ciągłej i było już za późno na jakikolwiek ruch. Dlaczego piszecie takie powierzchowne informacje robiąc od razu z dziewczyny sprawczynie całego zdarzenia?!?!?!?!

    1. To informacja z kwp, nie ingerujemy w jej treść, nie mamy także kompetencji aby podważać podawane tam informacje.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.