Wypadkowe popołudnie na drogach powiatu

Wczorajszego popołudnia doszło do dwóch groźnych zdarzeń drogowych w naszym powiecie. Po godz. 16.00 dyżurny łęczyńskich policjantów otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Stoczek gm. Spiczyn. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 23 – letnia kierująca pojazdem marki Renault Clio zderzyła się czołowo z nadjeżdżającym z przeciwnego kierunku pojazdem marki BMW. W wyniku tego zdarzenia kierująca Renault – mieszkanka Lublina oraz 25 – letni kierujący BMW – mieszkaniec Ostrowa Lubelskiego z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitali w Lublinie i Łęcznej.
Do kolejnego zdarzenia doszło przed godziną 18.00 w miejscowości Wesołówka gm. Cyców. Wstępnie policjanci ustalili, że kierujący samochodem osobowym marki Audi 80 z przyczepką stracił panowanie nad pojazdem po czym Audi obróciło się wraz z przyczepką w poprzek jezdni zajmując oba pasy ruchu. W wyniku tego jadący od strony Łęcznej kierujący pojazdem marki Citroen uderzył w Audi. Do szpitala w Łęcznej trafił 35 – letni kierowca Audi oraz jego pasażer.
W obu przypadkach po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że kierujący pojazdami byli trzeźwi. Jak zwykle przy okazji takich zdarzeń prosimy o zdjęcie nogi z gazu i ostrożną jazdę.

Udostępnij ten wpis!