Zaatakowali policjantów w Łęcznej. Grozi im 10 lat więzienia! [Zdjęcia]

W nocy ze środy na czwartek kilka minut po 23:00 dyżurny w komendzie policji otrzymał zgłoszenie, że na jednej z ulic w Łęcznej bije się grupa osób. Po przyjechaniu na miejsce od razu na interweniujących funkcjonariuszy rzuciło się kilku agresorów. Ponadto wyzywali ich słowami obelżywymi i wulgarnymi. Mężczyźni nie reagowali na wydawane polecenia przez policjantów.

Po chwili mundurowi obezwładnili i zatrzymali trzech mężczyzn. Okazali się nimi mieszkańcy Łęcznej w wieku od 19 do 25-lat. Zostali przewiezieni do komendy. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że mieli od 2 do 2,5 promila alkoholu w organizmie. Zatrzymani trafili do policyjnego aresztu.

Wczoraj po wytrzeźwieniu policjanci przedstawili im zarzuty czynnej napaści oraz znieważenia funkcjonariuszy w związku z pełnieniem przez nich obowiązków służbowych zmuszając ich do odstąpienia od wykonywania prawnej czynności służbowej.

Dzisiaj agresorzy zostaną doprowadzeni przed oblicze prokuratora z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Za popełnione przestępstwa grozi im kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: lubelska.policja.gov.pl

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

4 komentarze do artykułu "Zaatakowali policjantów w Łęcznej. Grozi im 10 lat więzienia! [Zdjęcia]"

 1. Rafela pisze:

  No jaka szybka reakcja….Szkoda,że w innej sprawie nie byli tacy gorliwi w wykryciu sprawców…No tam nikt nie obraził funkconariusza tylko pobił”szarego”człowieka…

  • Obywatel pisze:

   Co ty piździsz… powiedziałbym wręcz na gorącym uczynku ich złapali, wiec jaka nadgorliwość? Mieli stać i się uśmiechać jak gnoje ich wyzywają? Policja musi mieć w dłoni tzw imperium, jak mówi leżeć to się k.. leży.

   • Rafela pisze:

    Słuchaj no Obywatel,uważaj na słowa,bo nie wiesz do kogo zęby wsadzasz.Ja nikogo nie obrażam i nie piszꔳaciną”.Napisałam co napisałam,a ty nie masz przyzwolenia na takie słownictwo do mnie.Tak to możesz mówić do swoich bliskich jak się godzą na to.Trochę kultury nawet pod pseudonimem!

 2. Piaseczno pisze:

  Z innej beczki- „nikt” nie spełniał wymagań na sekretarza powiatu. Znaczy jeden (były wicewójt Niedrzwicy) spełniał w piśmie, ale nie podczas rozmowy- ogłoszono nowy nabór…

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes