Zaatakowali policjantów w Łęcznej. Grozi im 10 lat więzienia! [Zdjęcia]

W nocy ze środy na czwartek kilka minut po 23:00 dyżurny w komendzie policji otrzymał zgłoszenie, że na jednej z ulic w Łęcznej bije się grupa osób. Po przyjechaniu na miejsce od razu na interweniujących funkcjonariuszy rzuciło się kilku agresorów. Ponadto wyzywali ich słowami obelżywymi i wulgarnymi. Mężczyźni nie reagowali na wydawane polecenia przez policjantów.

Po chwili mundurowi obezwładnili i zatrzymali trzech mężczyzn. Okazali się nimi mieszkańcy Łęcznej w wieku od 19 do 25-lat. Zostali przewiezieni do komendy. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że mieli od 2 do 2,5 promila alkoholu w organizmie. Zatrzymani trafili do policyjnego aresztu.

Wczoraj po wytrzeźwieniu policjanci przedstawili im zarzuty czynnej napaści oraz znieważenia funkcjonariuszy w związku z pełnieniem przez nich obowiązków służbowych zmuszając ich do odstąpienia od wykonywania prawnej czynności służbowej.

Dzisiaj agresorzy zostaną doprowadzeni przed oblicze prokuratora z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Za popełnione przestępstwa grozi im kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: lubelska.policja.gov.pl

Udostępnij ten wpis!

4 przemyślenia na temat „Zaatakowali policjantów w Łęcznej. Grozi im 10 lat więzienia! [Zdjęcia]

  1. No jaka szybka reakcja….Szkoda,że w innej sprawie nie byli tacy gorliwi w wykryciu sprawców…No tam nikt nie obraził funkconariusza tylko pobił”szarego”człowieka…

    1. Co ty piździsz… powiedziałbym wręcz na gorącym uczynku ich złapali, wiec jaka nadgorliwość? Mieli stać i się uśmiechać jak gnoje ich wyzywają? Policja musi mieć w dłoni tzw imperium, jak mówi leżeć to się k.. leży.

      1. Słuchaj no Obywatel,uważaj na słowa,bo nie wiesz do kogo zęby wsadzasz.Ja nikogo nie obrażam i nie piszꔳaciną”.Napisałam co napisałam,a ty nie masz przyzwolenia na takie słownictwo do mnie.Tak to możesz mówić do swoich bliskich jak się godzą na to.Trochę kultury nawet pod pseudonimem!

  2. Z innej beczki- „nikt” nie spełniał wymagań na sekretarza powiatu. Znaczy jeden (były wicewójt Niedrzwicy) spełniał w piśmie, ale nie podczas rozmowy- ogłoszono nowy nabór…

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.