Aquapark zaprasza na długi weekend! Ulgowa Majówka – 2 Maja powiat łęczyński

Na długi majowy weekend Chełmski Park Wodny przygotował dla swoich klientów kolejną niespodziankę. Z aquaparkowych atrakcji będzie można skorzystać w wyjątkowej cenie. Promocyjna akcja potrwa od 29 kwietnia do 3 maja i jest skierowana do mieszkańców okolicznych powiatów jak i samego Chełma.

Każdy dzień będzie dawał możliwość zakupu biletu ulgowego mieszkańcom jednego z pobliskich powiatów. By kupić tańszą wejściówkę, wystarczy okazać dokument potwierdzający zamieszkanie w danym powiecie. Może to być dowód osobisty, prawo jazdy, wszelkiego rodzaju legitymacje, czy dowód rejestracyjny auta.

W sobotę 29 kwietnia na ulgowy bilet do aquaparku wejdą mieszkańcy powiatu hrubieszowskiego. Dzień później 30 kwietnia z atrakcji parku wodnego w wyjątkowej cenie będą mogli skorzystać mieszkańcy Włodawy. 1 maja ulgowe bilety do parku wodnego kupią mieszkańcy powiatów tomaszowskiego i zamojskiego, zaś 2 maja – mieszkańcy powiatów krasnostawskiego, świdnickiego i łęczyńskiego. Z kolei 3 maja ulgowe bilety będą czekać na mieszkańców Chełma i powiatu chełmskiego.

– Wiemy, że jest wiele osób, które nie były jeszcze w Chełmskim Parku Wodnym, a przecież nasz aquapark to nie jest zwykły basen – mówi Zbigniew Mazurek, Prezes Chełmskiego Parku Wodnego. – W swojej ofercie mamy basen sportowy, basen rekreacyjny, basen wypłycony, brodzik dla dzieci, cztery zjeżdżalnie, strefę saunarium z pięcioma saunami, trzy korty do squasha oraz kręgielnie. W obiekcie zlokalizowana jest również siłownia, pub, zakład kosmetyczno-fryzjerki oraz sklepik z artykułami sportowymi.

Udostępnij ten wpis!

4 przemyślenia na temat „Aquapark zaprasza na długi weekend! Ulgowa Majówka – 2 Maja powiat łęczyński

  1. A łęczyński aquapark zwany szumnie Wytryskami Teodora suchy jak pustynia 🙁

  2. Majówka zapowiada się chłodna i deszczowa, więc basen to dobry pomysł na ten czas. No i podziemia kredowe można zwiedzić.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.