Veljko Nikitović nie jest już prezesem Górnika Łęczna! Kto go zastąpi?

W dniu dzisiejszym rada nadzorcza Górnik Łęczna SA odwołała z funkcji prezesa Veljko Nikitovića. Warto przypomnieć, że Serb był zawodnikiem zielono-czarnych, a po zakończeniu piłkarskiej kariery trafił do sztabu szkoleniowego. Nikitović sprawował funkcję prezesa od ponad roku. Jednocześnie rada nadzorcza powołała na to stanowisko Piotra Sadczuka.

– W imieniu Rady Nadzorczej dziękujemy prezesowi Nikitoviciowi za dotychczasową pracę na stanowisku Prezesa Zarządu Górnika Łęczna. Życzymy mu dalszych sukcesów w pracy zawodowej na rzecz Klubu. Nowo wybranemu prezesowi gratulujemy objęcia funkcji – podsumował Dariusz Batyra, przewodniczący Rady Nadzorczej.

– Dziękuję wszystkim pracownikom, kibicom i zawodnikom za ten wspólny czas. Życzę nowemu Prezesowi samych sukcesów w pracy na rzecz Górnika Łęczna – powiedział Veljko Nikitović.

Źródło:

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

7 komentarzy do artykułu "Veljko Nikitović nie jest już prezesem Górnika Łęczna! Kto go zastąpi?"

 1. Ferdynand K. pisze:

  To jest forum LLE 24 – „U Bartola” i tu można się wypowiedzieć -napisać co naprawdę się myśli o obecnych, czy byłych rządzących w naszym mieście. Były gospodarz On już się sam wyleczył z własnej manii wielkości. Myślał,że już po 16 latach rządów w mieście jest tak silny i tak ważny wraz ze swoją ekipą, że starostą łęczyńskim na pewno zostanie. A tu „łapa”, sam przeżył szok, zobaczył, że nie ma na listach radnych żadnego z jego dupowłazów – został sam. No i po planie starosty. Jak niedawno przeczytałem artykuł we Wspólnocie, że przechodzi do opozycji to śmiać mi się chciało i że to on jest za obniżeniem wynagrodzenia nowego starosty. Sam darł kasiorę będąc burmistrzem w mieście ile tylko mu rada przyznała.
  Sam sobie nie obniżył poborów. Dziś krzyczy na innych.
  Cieszę się , że tacy jak on popłynęli w zapomnienie i mam nadzieję, że już nigdy teodorowa ekipa się nie odbuduje, a on sam niech wkłada biały szalik jak za dawnych czasów, plastikowy beret i gumiaki, bo tam jest jego miejsce.

  • Onleczna pisze:

   W jakie zapomnienie? Poczytaj swoje teraźniejsze posty. Masz rozdwojenie jaźni?

   • ABC pisze:

    W normalne zapomnienie. Chciał jeszcze w powiecie namieszać ale się nie udało i poszedł na kopalnie. Pokrzyczy jeszcze sobie na sesjach rady powiatu ale nie ma już żadnej mocy decyzyjnej. Łęczna trochę odetchnie.

    • Onleczna pisze:

     Tak, tak, niby nie ma nic już do gadania ale Wy o nim piszecie. A za chwilę chcecie o nim zapomnieć. Przecież to jest chore. Polecam Wam skończyć temat, ewentualnie dobrego specjalistę.

  • RobertoSwąd pisze:

   Nie o każdym i nie na każdy temat u Bartola można się wypowiedzieć, bo to stronniczy blog jest. 😀 No, ale cóż 😀

 2. Ferdynand K. pisze:

  Może pana byłego burmistrza powołać jako prezesa GKS. Na kopalni po tylu latach nieobecności został w tyle z techniką i ciężko będzie po 16-latach nieobecności w kopalni się odnaleźć. A Górnika Łęczna już gorzej zmarnować się nie da. W końcu to kopalniany górniczy klub i już za różnych prezesów „rewitalizację” przeszedł.
  A tak wybitnego prezesa o którym myślę górnik jeszcze nie miał. 😉

  • Onleczna pisze:

   Z okazji zbliżających się Świąt życzę Ci aby jakiś specjalista wyleczył Cię z byłego burmistrza. Wtedy na pewno uda Ci się pozytywnie skoncentrować na kimś naprawdę wartościowym, godnym Twojego zainteresowania. 😀

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes