Żona burmistrza Łęcznej dyrektorem Departamentu Certyfikacji i Płatności w Urzędzie Marszałkowskim

W powyborczych układankach, zatrzymaliśmy się w momencie, gdy w radzie miasta PIS dogadał się z ekipą Kosiarskiego/Włodarskiego. Tymczasem Joanna Włodarska czyli prywatnie żona obecnego burmistrza Łęcznej, od kilku tygodni zajmuje stanowisko dyrektora Departamentu Certyfikacji i Płatności w Urzędzie Marszałkowskim w Lublinie. Jakoś tak dziwnie cicho o tym awansie w łęczyńskich „mediach” 🙂

Fotel dyrektora w/w departamentu zajmowała wcześniej Magdalena Gąsior Marek, która w wyniku przesunięć powyborczych trafiła do Sejmu.
Włodarska nie jest osobą nową w Urzędzie Marszałkowskim. Pracuje tam od 2007 roku, a od 2015 roku piastowała stanowisko zastępcy dyrektora w Departamencie Certyfikacji i Płatności. Warto wspomnieć, że zaledwie kilka miesięcy po tym awansie, mąż P. Joanny, Leszek Włodarski podczas rady pedagogicznej, poinformował zebranych o rezygnacji z zajmowanego stanowiska dyrektora szkoły, by później zostać zastępcą Kosiarskiego(LINK).

Komentarz? będzie filmowy 🙂

PS. Czy macie jakieś typy dotyczące fotela zastępcy burmistrza?

Udostępnij ten wpis!

5 przemyślenia na temat „Żona burmistrza Łęcznej dyrektorem Departamentu Certyfikacji i Płatności w Urzędzie Marszałkowskim

      1. od razu poświęca… kopiuje i wkleja artykuły przesłane z urzędu miejskiego. Nierzadko z błędami, które są prawdziwym znakiem rozpoznawczym pewnego urzędnika z ratusza.

  1. A wasz ulubiony redaktor PP został dziennikarzem roku czy coś takiego…

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.