Żona burmistrza Łęcznej dyrektorem Departamentu Certyfikacji i Płatności w Urzędzie Marszałkowskim

W powyborczych układankach, zatrzymaliśmy się w momencie, gdy w radzie miasta PIS dogadał się z ekipą Kosiarskiego/Włodarskiego. Tymczasem Joanna Włodarska czyli prywatnie żona obecnego burmistrza Łęcznej, od kilku tygodni zajmuje stanowisko dyrektora Departamentu Certyfikacji i Płatności w Urzędzie Marszałkowskim w Lublinie. Jakoś tak dziwnie cicho o tym awansie w łęczyńskich „mediach” 🙂

Fotel dyrektora w/w departamentu zajmowała wcześniej Magdalena Gąsior Marek, która w wyniku przesunięć powyborczych trafiła do Sejmu.
Włodarska nie jest osobą nową w Urzędzie Marszałkowskim. Pracuje tam od 2007 roku, a od 2015 roku piastowała stanowisko zastępcy dyrektora w Departamencie Certyfikacji i Płatności. Warto wspomnieć, że zaledwie kilka miesięcy po tym awansie, mąż P. Joanny, Leszek Włodarski podczas rady pedagogicznej, poinformował zebranych o rezygnacji z zajmowanego stanowiska dyrektora szkoły, by później zostać zastępcą Kosiarskiego(LINK).

Komentarz? będzie filmowy 🙂

PS. Czy macie jakieś typy dotyczące fotela zastępcy burmistrza?

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

5 komentarzy do artykułu "Żona burmistrza Łęcznej dyrektorem Departamentu Certyfikacji i Płatności w Urzędzie Marszałkowskim"

 1. Piaseczno pisze:

  https://www.dziennikwschodni.pl/lublin/nagroda-dla-dziennikarza-dziennika-wschodniego,n,1000233511.html Pozwolę sobie wkleić link. Jest ynżynier, jest rzecznik, jest orzeł biznesu, to teraz do tego grona można dołączyć „dziennikarza niepodległej”.

  • axa pisze:

   Ciekawe czemu tyle poświęca Łęcznej i Ludwinowi?

   • Bartol pisze:

    od razu poświęca… kopiuje i wkleja artykuły przesłane z urzędu miejskiego. Nierzadko z błędami, które są prawdziwym znakiem rozpoznawczym pewnego urzędnika z ratusza.

 2. Piaseczno pisze:

  A wasz ulubiony redaktor PP został dziennikarzem roku czy coś takiego…

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes