[Warsztaty Tańca] Christmas Squeeze w Milejowie. Zapisz się już dziś!

28 – 29 Grudnia 2018r. Mamy ogromny zaszczyt zaprosić wszystkich na 7. edycję imprezy CHRISTMAS SQUEEZE! Nadal tańczymy od rana do rana! Jednak odrobinę zmieniamy formułę.
Czekają na Was tradycyjnie już warsztaty, turniej all styles, jam, panel dyskusyjny tradycyjnie już cudowna atmosfera, mnóstwo dobrej muzy i wspólnej zabawy!

Warsztaty są w pełni darmowe jednak obowiązują zapisy!

Jest to przedsięwzięcie zorganizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Milejowie. Ogólnopolska impreza łącząca w sobie wszystkie aspekty rozwoju tanecznego. Jej celem jest integracja tancerzy z różnych województw, rozwój milejowskiej roztańczonej młodzieży, ale przede wszystkim wspieranie tanecznej kultury województwa lubelskiego. Impreza trwa ponad 20 godzin a jej elementami są całodniowe warsztaty z profesjonalnymi instruktorami z różnych zakątków Polski, panele i wykłady na temat historii tańca, prezentacje filmowe a także turniej taneczny. Za organizację odpowiadają tancerze z wieloletnim stażem, kształcący się pod okiem najlepszych polskich, jak i zagranicznych tancerzy.
To gwarantuje, że impreza zostanie zorganizowana z należną starannością i profesjonalizmem. Jest to impreza jedyna w swoim rodzaju, w taki sposób łącząca taneczny klimat oraz magię świąt. To sprawia, że ludzie za nią przepadają a sama impreza w naszym województwie stała się już prawie tradycją.

Harmonogram oraz więcej informacji znajdziecie:
na Stronie WWW (LINK)
na Facebooku: https://www.facebook.com/christmassqueeze/

Udostępnij ten wpis!

Jedna myśl na “[Warsztaty Tańca] Christmas Squeeze w Milejowie. Zapisz się już dziś!

  1. A tym czasem w Łęcznej wszystkie instytucje kultury w soboty i niedziele nieczynne

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.