Czy Dni Łęcznej 2017 odbędą się w Lublinie? [Audio]

Życie w Łęcznej kolejny raz przerasta kabaret. Transparent który w sierpniu (na ogrodzeniu) informował, że dni Łęcznej w 2017 roku odbędą się w Lublinie był proroczy. Podczas środowej sesji rady miejskiej dowiedzieliśmy się, że „dobry gospodarz” nie widzi obecnie w naszym mieście, miejsca w którym można by było zorganizować taką imprezę.

Rok 2017 nie będzie do końca zwyczajnym rokiem w życiu miasta. W tym czasie przypada 550 rocznica przyznania Łęcznej praw miejskich. To z pewnością duża/dobra okazja do świętowania.
O to w jaki sposób władza zamierza organizować ten jubileusz zapytał radny Krzysztof Matczuk (w sumie kojarzy mi się z rozrywką). Posłuchajcie:

Właściwym komentarzem do sprawy niech będą słowa radnego Fijałkowskiego, który słysząc wywody Kosiarskiego stwierdził, że najlepiej będzie jeśli „Wodecki zaśpiewa Disco Polo”.

A jak Wy wyobrażacie sobie obchody Dni Łęcznej w przyszłym roku?

Udostępnij ten wpis!

8 przemyślenia na temat „Czy Dni Łęcznej 2017 odbędą się w Lublinie? [Audio]

 1. Jak już wiemy moi drodzy ,brak kultury w naszym mieście.Wszystko co przyjezdni widzą tylko brudy w Starej Łęcznej .
  Brak jest kina ,które było,brak muzeum co oddano .Niech więc przykład Władza weźmie ze Świdnika czy też z Chełma.Radni niech
  więc przykład wezmą z tych co dobrze radzą wszędzie ,a nie obiecywać jak ich w tedy wybierali,co oni będą robili .
  Wstydzę się za Stare miasto, gdy turysta je odwiedza co zobaczy
  brud ,ruiny tylko to jest do zobaczenia.

 2. Na tubie przeczytałem, że Pan burmistrz chce zrobić z Dni Łęcznej biletowaną imprezę bo nie będzie ciągle dawał czegoś za darmo. A od kiedy Pan coś dał za darmo? Tj za swoje pieniądze? Przypominam, że publiczne pieniądze nie należą do Pana. A czy ludzie chcą takiej imprezy to powinien Pan wywnioskować na podstawie frekwencji z ubiegłych lat.

 3. To może zróbmy dni łęcznej na parkingu który tak szumnie budowany dla górnika ? Łęczna to jednak dzikie miasto.
  W świdniku są imprezy biletowane owszem. Ale bilet nie kosztuje majątku a kilka złotych dosłowanie ! Bilet normalny – 3 zł, ulgowy – 2 zł. Przychodzi na to tysiące ludzi i nikt nie marudzi że nie ma miejsca na takie imprezy itp. Ale trzeba się troche dalej rozejrzeć niż tylko do czubka swojego nosa!

 4. A po co ta cała pompa, która będzie kosztowała bardzo drogo. Może lepiej częściej dać ludziom trochę rozrywki i kultury niż ten jednorazowy wygłup.

 5. Jeśli chodzi Ci o las od strony Ciechanek to nie jest on państwowy a udeptane ścieżki często biegną po terenie prywatnym który jest własnością mieszkańców z całej gminy , tak samo łąki których są właścicielami rolnicy .

  Chyba ze chodzi ci o łąki na tgzw. Mościskach – te są gminne.

 6. Jak to gdzie. Za lasem, na błoniach przy Wieprzu. A w lesie, wreszcie, zrobić park miejski. Tylko tam można spacerować, oczywiście tylko w dzień.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.