Nagrobki na osiedlu nadal straszą! [Zdjęcia]

Jak pewnie zauważyliście, nie było czarodzieja i nagrobki z osiedla Niepodległości nie znikły do dzisiejszego dnia. Dobry gospodarz najwidoczniej wyszedł z założenia, że wszystko jest w porządku. Ciekaw jestem czy „kolorowy miś” wie jak obecnie wygląda ten przybytek? Nie, nie musi pan wcale jechać na miejsce. Czytelnik bloga postanowił ułatwić panu sprawę i wykonał kilka zdjęć. Jak widać na załączonych obrazkach, obraz nędzy i rozpaczy. Poprzewracane elementy ekspozycji, porozrywany namiot, łopoczący niczym flaga na wietrze.

Zastanawiam się czy idąc w ślad za w/w przykładem można by w środku osiedla urządzić wysypisko. Oczywiście za zgodą miejskich władz…

Kliknij na wybrany obrazek aby go powiększyć.

Udostępnij ten wpis!

12 przemyślenia na temat „Nagrobki na osiedlu nadal straszą! [Zdjęcia]

 1. Wpadli do sąsiada i powiedzieli że ma posprzątać bo inaczej będzie kara.U nas w Łęcznej. Jak dobrze pamiętam to w tamtym roku.
  To znalezione :
  „- Tam, gdzie będzie bałagan będziemy upominać właścicieli. Będą musieli posprzątać – mówi komendant SM w Świnoujściu Adam Waś.

  W przypadku jeśli właścicielami prywatnych posesji będą młodzi ludzie, to na zrobienie porządku dostaną 2-3 dni. Starsi ludzie trochę więcej. Jeżeli po tym czasie, posesje, podwórka nadal będę brudne, strażnicy będą karać mandatami lub kierować sprawy do sądu.”

  http://www.kurierlubelski.pl/artykul/823814,zasmiecony-lublin-widzisz-balagan-zglos-strazy-miejskiej-foto,id,t.html

 2. Apeluje człowieku z Oriona, ogarnij się społeczeństwo nawołuje Cię do zachowania jakiejś minimum kultury. Dzień w dzień przechodzę tamtędy z synem w wózku, nie chcę za pół roku, jak już będzie sam chodził i troszkę czaił, tłumaczyć mu: co to są układy z … i po co robisz wszystkim na złość. Sranie we własne gniazdo Panie przedsiębiorco to bardzo ryzykowna taktyka. My chcemy odrobiny normalności w tym i tak zbzikowanym świecie. A czy normalne jest to ,że centralnie na jednej z głównych ścieżek z osiedla na osiedle jest cmentarna baza wojskowa jak na wojnie w zatoce perskiej. Co chcesz udowodnić ,że nie reagujesz na żadne głosy, co daje Ci ta dziadowska zagrywka 🙂 No powiedź co ??!

 3. U sąsiadów pojawiła się kiedyś Straż Miejska i zwróciła uwagę że jest brudno, bałagan itd.
  Zwróciła uwagę że należy to posprzątać bo będzie kara.

  „- Tam, gdzie będzie bałagan będziemy upominać właścicieli. Będą musi posprzątać – mówi komendant SM w Świnoujściu Adam Waś.

  W przypadku jeśli właścicielami prywatnych posesji będą młodzi ludzie, to na zrobienie porządku dostaną 2-3 dni. Starsi ludzie trochę więcej. Jeżeli po tym czasie, posesje, podwórka nadal będę brudne, strażnicy będą karać mandatami lub kierować sprawy do sądu.”

  Oraz coś bliżej nas:

  http://www.kurierlubelski.pl/artykul/823814,zasmiecony-lublin-widzisz-balagan-zglos-strazy-miejskiej-foto,id,t.html

  Da się ?

 4. Wygląd to jedno ale to jest niebezpieczne, niech znowu zacznie wiać to współczuję ludziom tamtędy przechodzącym … BARDZO dziwne że SM, czy nawet Policja nie interweniuje no ale aby do … wypadku! wtedy znajdą się odpowiednie służby.

 5. Obraz nędzy i rozpaczy.
  Człowieku – właścicielu tego bajzlu oszczędź ludziom takiego widoku.
  A co na to Straż Miejska, czyżby tego nie zauważali?
  Może ta służba jest zbędna dla miasta, a do nazwy zakradł się błąd?
  A czy to „TO” nie jest przypadkiem czyimś zakładem pracy.
  BHP się kłania.

  1. Bartolu na ł24 jest informacja, że znalazł się rower podobny do tego, który zamieściłeś na zdjęciu w temacie „ścieżki rowerowe odjechały”.
   Czyżby właściciel po zrobieniu fotki go porzucił?
   A może źle kojarzę fakty?

 6. Pytanie, gdzie od kilku tygodni podziewają się urzędnicy dobrego gospodarza, odpowiedzialni za porządek w mieście? 😉
  Czekają na 13-nastki?

 7. Wysypisko, złomowisko i spalarnie śmieci 😉 I to jeszcze by bonusy dostali czyli niższe opłaty ;D

 8. Nie fajnie to wygląda. Czy właściciel tego interesu robi na złość mieszkańcom? Przecież wie, że umiejscowienie jego biznesu ludziom się nie podoba. Czy nie można pójść na kompromis i np. szczelnie się ogrodzić chociażby najtańszym płotem lamelowym?

  Druga sprawa to ten bałagan… Idealna promocja tego biznesu. A przecież nawet w tej branży jest konkurencja.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.