Nagrobki na osiedlu nadal straszą! [Zdjęcia]

Jak pewnie zauważyliście, nie było czarodzieja i nagrobki z osiedla Niepodległości nie znikły do dzisiejszego dnia. Dobry gospodarz najwidoczniej wyszedł z założenia, że wszystko jest w porządku. Ciekaw jestem czy „kolorowy miś” wie jak obecnie wygląda ten przybytek? Nie, nie musi pan wcale jechać na miejsce. Czytelnik bloga postanowił ułatwić panu sprawę i wykonał kilka zdjęć. Jak widać na załączonych obrazkach, obraz nędzy i rozpaczy. Poprzewracane elementy ekspozycji, porozrywany namiot, łopoczący niczym flaga na wietrze.

Zastanawiam się czy idąc w ślad za w/w przykładem można by w środku osiedla urządzić wysypisko. Oczywiście za zgodą miejskich władz…

Kliknij na wybrany obrazek aby go powiększyć.

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

12 komentarzy do artykułu "Nagrobki na osiedlu nadal straszą! [Zdjęcia]"

 1. skromny 981 pisze:

  No i posprzątane, dziękujemy !!

 2. Dociekliwy pisze:

  Wpadli do sąsiada i powiedzieli że ma posprzątać bo inaczej będzie kara.U nas w Łęcznej. Jak dobrze pamiętam to w tamtym roku.
  To znalezione :
  „- Tam, gdzie będzie bałagan będziemy upominać właścicieli. Będą musieli posprzątać – mówi komendant SM w Świnoujściu Adam Waś.

  W przypadku jeśli właścicielami prywatnych posesji będą młodzi ludzie, to na zrobienie porządku dostaną 2-3 dni. Starsi ludzie trochę więcej. Jeżeli po tym czasie, posesje, podwórka nadal będę brudne, strażnicy będą karać mandatami lub kierować sprawy do sądu.”

  http://www.kurierlubelski.pl/artykul/823814,zasmiecony-lublin-widzisz-balagan-zglos-strazy-miejskiej-foto,id,t.html

 3. Makab pisze:

  Apeluje człowieku z Oriona, ogarnij się społeczeństwo nawołuje Cię do zachowania jakiejś minimum kultury. Dzień w dzień przechodzę tamtędy z synem w wózku, nie chcę za pół roku, jak już będzie sam chodził i troszkę czaił, tłumaczyć mu: co to są układy z … i po co robisz wszystkim na złość. Sranie we własne gniazdo Panie przedsiębiorco to bardzo ryzykowna taktyka. My chcemy odrobiny normalności w tym i tak zbzikowanym świecie. A czy normalne jest to ,że centralnie na jednej z głównych ścieżek z osiedla na osiedle jest cmentarna baza wojskowa jak na wojnie w zatoce perskiej. Co chcesz udowodnić ,że nie reagujesz na żadne głosy, co daje Ci ta dziadowska zagrywka 🙂 No powiedź co ??!

 4. Dociekliwy pisze:

  U sąsiadów pojawiła się kiedyś Straż Miejska i zwróciła uwagę że jest brudno, bałagan itd.
  Zwróciła uwagę że należy to posprzątać bo będzie kara.

  „- Tam, gdzie będzie bałagan będziemy upominać właścicieli. Będą musi posprzątać – mówi komendant SM w Świnoujściu Adam Waś.

  W przypadku jeśli właścicielami prywatnych posesji będą młodzi ludzie, to na zrobienie porządku dostaną 2-3 dni. Starsi ludzie trochę więcej. Jeżeli po tym czasie, posesje, podwórka nadal będę brudne, strażnicy będą karać mandatami lub kierować sprawy do sądu.”

  Oraz coś bliżej nas:

  http://www.kurierlubelski.pl/artykul/823814,zasmiecony-lublin-widzisz-balagan-zglos-strazy-miejskiej-foto,id,t.html

  Da się ?

 5. Makab pisze:

  HAHAAAA oł jee

 6. Mieszkaniec pisze:

  Wygląd to jedno ale to jest niebezpieczne, niech znowu zacznie wiać to współczuję ludziom tamtędy przechodzącym … BARDZO dziwne że SM, czy nawet Policja nie interweniuje no ale aby do … wypadku! wtedy znajdą się odpowiednie służby.

 7. Ferdynand K pisze:

  Obraz nędzy i rozpaczy.
  Człowieku – właścicielu tego bajzlu oszczędź ludziom takiego widoku.
  A co na to Straż Miejska, czyżby tego nie zauważali?
  Może ta służba jest zbędna dla miasta, a do nazwy zakradł się błąd?
  A czy to „TO” nie jest przypadkiem czyimś zakładem pracy.
  BHP się kłania.

  • Ferdynand K pisze:

   Bartolu na ł24 jest informacja, że znalazł się rower podobny do tego, który zamieściłeś na zdjęciu w temacie „ścieżki rowerowe odjechały”.
   Czyżby właściciel po zrobieniu fotki go porzucił?
   A może źle kojarzę fakty?

 8. Bartol pisze:

  Pytanie, gdzie od kilku tygodni podziewają się urzędnicy dobrego gospodarza, odpowiedzialni za porządek w mieście? 😉
  Czekają na 13-nastki?

 9. agh pisze:

  Wysypisko, złomowisko i spalarnie śmieci 😉 I to jeszcze by bonusy dostali czyli niższe opłaty ;D

 10. onleczna pisze:

  Nie fajnie to wygląda. Czy właściciel tego interesu robi na złość mieszkańcom? Przecież wie, że umiejscowienie jego biznesu ludziom się nie podoba. Czy nie można pójść na kompromis i np. szczelnie się ogrodzić chociażby najtańszym płotem lamelowym?

  Druga sprawa to ten bałagan… Idealna promocja tego biznesu. A przecież nawet w tej branży jest konkurencja.

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes